Допоможемо дітям подолати рак
Допоможемо дітям подолати рак
Завершений

Допоможемо дітям подолати рак

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.08.2013
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
17701,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17701,00 грн.

Дітей, хворих на онкогематологічні недуги часто-густо переслідують характерні «супровідні» хвороби – пневмонії, гепатити, кардити. «Підхопити» їх просто – організм малюка під час хіміотерапії втрачає імунітет і вразливий перед будь-якою заразою. Але найгірше те, що помітити цю заразу часом можна лише за допомогою УЗД. А УЗД-апарату у відділені немає. Мета цього проєкту – зібрати кошти на його придбання.

У відділенні гематології Хмельницької дитячої обласної лікарні перебувають діти з діагнозами: гостра лейкемія, лімфоми, лімфогранулематоз. Всі захворювання страшні, тому для діагностики та контролю динаміки пухлини необхідний постійний моніторинг розмірів пухлини. Під час лікування дітей, у відділенні застосовуються хіміотерапія. Вона вбиває злоякісну клітину та всі клітини крові, а також має токсичний вплив на весь ніжний дитячий організм. Діти стають вразливими, створюється стан повного імунодефіциту: кожне дитя під час лікування переносить важкі пневмонії, гепатити, кардити, шоки страшенні, загрозливі для життя кровотечі та крововиливи. Лікарі та весь медичний персонал відділення у будь-яку хвилину готові надати необхідну медичну допомогу таким дітям, але для лікаря найголовніше - це точно знати: що з дитиною трапилось? Як професійно допомогти? Будь-яка помилка в цю хвилину може бути роковою. Як говорить видатна людина, блискучий московський гематолог, автор теорії кровотворення академік В.І.Воробйов - «Промажеш з діагнозом – хворий відповідатиме життям».

Дуже актуальною у відділенні гематології залишається проблема діагностики важких розладів внутрішніх органів у лежачих дітей. У дітей під час хіміотерапії часто утворюються плевральні та абдомінальні випоти, а рентгенографію зробити лежачим хворим неможливо. Однак саме такі розлади прекрасно діагностуються за допомогою ультразвукового дослідження. Наприклад, інтерстиційних пневмоній не видно на рентгені. А на УЗД - це характерна візуальна картина «штрих-коду». Лікування цих пневмоній в онкохворих дітей має масу особливостей.

Злоякісні та не злоякісні зміни в лімфовузлах достовірно виявляється за допомогою УЗД, а потім підтверджуються гістологічно. ЕхоКГ є стандартом при лікуванні антрациклінами. Важливо відслідковувати стан центрального венозного катетера за допомогою УЗД.

Але відділення знаходиться в іншому корпусі від УЗД – кабінету, на другому поверсі… Тому важких дітей доставляємо на ношах , в масках – це дуже незручно та небезпечно. Онкохворі важкі діти також можуть знаходитися у відділенні реанімації, де зробити УЗД діагностику неможливо – УЗД тут просто немає. Тому придбання в гематологічне відділення переносного УЗД-апарату є вкрай необхідним. Це позитивно вплине на ранню діагностику, контроль лікування та своєчасну допомогу. Допоможе вилікувати більш важких дітей, врятувати не одне дитяче життя.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 17 701 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 701
Підтримали
Благодійна допомога
07.12.2014 23:33
770,00 грн.
Максим Кутовой
05.12.2014 17:32
20,00 грн.
Володимир Вiдщирогосерця
28.11.2014 23:40
500,00 грн.
Благодійна допомога
19.11.2014 11:21
10,00 грн.
Благодійна допомога
14.11.2014 21:40
17,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Підтримати
Здоров'я
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Артем народився з дуже важкими діагнозами: ДЦП та сенсоневральне порушення слуху. Лікарі казали, це виро…
Дитинство, яке потребує постійного контролю
Підтримати
Здоров'я
Дитинство, яке потребує постійного контролю
У Софії інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу. Дитина не завжди відчуває низький рівень цукру, а висок…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Показати всі