Допоможемо Марійці подолати хворобу
Допоможемо Марійці подолати хворобу
Активний

Допоможемо Марійці подолати хворобу

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.08.2024
Дніпро
Активний
Залишилось зібрати
51383,21 грн.
Зібрано у відсотках
69%
Потрібно зібрати
170547,00 грн.

Марійка хворіє на цукровий діабет у важкій формі майже 3 роки. Постійні перепади рівня глюкози викликали ускладнення в роботі зору та нирок. Дуже важливо використовувати сенсор, який автоматично вимірює рівень цукру кожні 5 хвилин та подає сигнал у критичній ситуації. Але він працює лише 7 днів та коштує 2 260 грн.

Як розповіла мама Ганна, восени 2021 року донечка різко схудла, стала дратівливою та сумною. Після двох ночей, коли Маша постійно просила пити, її бабуся, яка сама страждає на цукровий діабет, рекомендувала виміряти дитині рівень цукру в крові. Він виявився 13 ммоль/л за норми до 5.

Дівчинку госпіталізували до ендокринологічного відділення лікарні Дніпра, де й підтвердили цукровий діабет.

Що спровокувало збій у роботі підшлункової залози – невідомо. Можливо, це генетика (серед рідних є хворі на діабет), а, може, перенесений COVID-19.

Машенька закінчила перший клас. Навчатися їй подобається, але через часті бронхіти до школи вона ходить рідко. Ще дівчинка обожнює танцювати та малювати.

З перших днів хвороби Маша за рекомендацією лікаря використовує сенсори. Спочатку це були Libre від Freestyle, але через алергію на матеріали, з яких зроблено пристрій, довелося перейти на дорожчий сенсор Guardian. Такий сенсор працює 7 днів та дозволяє підтримувати рівень глюкози, уникаючи ускладнень. Крім того, він береже пальці дитини від 15-20 проколів на добу.

Рік тому Машенька потрапила до міської програми із забезпечення дітей інсуліновими помпами. Це позбавило дитину від болісних ін'єкцій інсуліну 5-7 разів на добу. Але до помпи потрібні інфузійні набори Mini Med Quick-Set, які обходяться сім'ї в 38 800 грн за 10 місяців. Витратники потрібно міняти кожні три дні.

Сім'я просить допомогти зібрати кошти, щоб забезпечити Машеньку на 10 місяців сенсорами Guardian та інфузійними наборами Quick-Set до інсулінової помпи. Будь ласка, підтримайте цей збір!

Повне ім’я: Бойко Марія Євгеніївна, 30.05.2016 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: цукровий діабет інсулінозалежний
ID: 9631

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
12.09.2025 22:03
3000,00 грн.
Благодійна допомога
05.09.2025 21:38
3000,00 грн.
Благодійна допомога
29.08.2025 20:57
3000,00 грн.
Благодійна допомога
29.08.2025 16:57
200,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2025 22:15
3000,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Війна лишила його житла та майна.
Підтримати
Здоров'я
Війна лишила його житла та майна.
Вперше недуга проявилася, коли парубку було тринадцять: лікар, до якого він прийшов зі скаргами на пості…
Допоможи Владику сказати слово "мама"! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Владику сказати слово "мама"! 3
Допоможіть Владику, хлопчику з Херсона, закріпити успіхи в реабілітації. Завдяки попередній підтримці ві…
Маленький Матвій, велика жага життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленький Матвій, велика жага життя. 2
Матвій пройшов крізь апарати й операції. Він живе – і дуже хоче навчитися ходити. Один курс реабілітації…
Допоможемо Леву не відчувати себе інакшим
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Леву не відчувати себе інакшим
Лев – активна та життєрадісна дитина, він пішов у садочок, почав розмовляти. Але, на жаль, у віці 5 рокі…
Показати всі