Допоможемо Мирославі з лікуванням
Допоможемо Мирославі з лікуванням
Завершений

Допоможемо Мирославі з лікуванням

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.07.2024
Черкаси
Завершений
Всього зібрано
24500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24500,00 грн.

Мирославі десять років. Перші три роки свого життя вона нічим не хворіла. Але, як виявилося, це було не назавжди. На перший погляд, звичайний грип закінчився для дитини важкими ускладненнями. Після тієї хвороби у дівчинки виявили цукровий діабет першого типу, що зробив малечу інсулінозалежною.

Міра добре навчається в школі, відвідує гуртки українських народних танців та співів. Любить малювати, читати. В неї багато друзів, бо дівчинка відкрита та щира. Вона любить та піклується про своїх домашніх вихованців – котика та песика. В дівчинки звичайна родина з Черкас. Міра має старшого брата, який допомагає їй справитися та звикнути до життя з цією хворобою. На діабет дівчинка хворіє вже 7 років і раз на рік лягає на обстеження в стаціонар лікарні.

Фінансове становище й раніше не завжди дозволяло батькам забезпечити дитину необхідним харчуванням та ліками. Але з початком повномасштабної війни це стало вкрай складно. Батько працює малярем, мати – кравцем. Ціни ростуть щоденно, і батьки вже не в змозі купляти необхідне для лікування Міри без сторонньої допомоги.

Повне ім’я: Чернецька Мірослава Євгеніївна, 28.05.2014 р.
Місто: Черкаси
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 9578
Підтримали
3
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
24300 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
29.07.2024 15:59
24300,00 грн.
Сергій
29.07.2024 15:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.07.2024 14:38
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ані потрібна підтримка в лікуванні. 2
Підтримати
Здоров'я
Ані потрібна підтримка в лікуванні. 2
Анна – добра, щира та весела дівчина. Дуже любить фотографуватись та гуляти з друзями, а після школи кат…
Макар: шлях до свободи руху. 5
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху. 5
Макар понад усе любить життя і людей. Попри важку форму ДЦП та щоденний біль від спастики, він знаходить…
Подолаєм наслідки війни для Діани і Ярослава! 2
Підтримати
Здоров'я
Подолаєм наслідки війни для Діани і Ярослава! 2
Під звуки вибухів ця родина рятувала найдорожче – своїх дітей. Сьогодні Ярослав та Діана продовжують бор…
Підтримка Олександра сьогодні – його здоров’я завтра
Підтримати
Здоров'я
Підтримка Олександра сьогодні – його здоров’я завтра
Ось уже 16 років Олександр живе з цукровим діабетом. День, коли родина дізналася про невиліковну хворобу…
Показати всі