Допоможемо Настусі встати на ніжки. 2-й етап зборів
Допоможемо Настусі встати на ніжки. 2-й етап зборів
Завершений

Допоможемо Настусі встати на ніжки. 2-й етап зборів

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.08.2016
Івано-Франківськ
Завершений
Всього зібрано
7378,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7378,00 грн.

Друзі, завдяки Вашій підтримці - маленькій дівчинці Насті вдалося пройти черговий курс лікування у Міжнародній клініці відновного лікування. Кожна поїздка до клініки – це шанс для дитини бути здоровою та вільно пересуватися.Нагадаємо, що дівчинка народилась недоношеною. У лікарні батьки дізнались страшний діагноз - вроджений менінгоенцефаліт...

У семимісячному віці її вага була лише 5 кг. Вдома Настя не набирала вагу і постійно плакала. Зараз малечі 6 рочків і вона не може говорити і ходити.

Наприкінці вересня Анастасія знову повинна прибути у клініку на 16 курс лікування, але проблема у сім’ї залишається та сама – відсутність коштів на оплату лікувальної путівки.

Змалечку мама Настусі шукає усі можливі способи поставити дитину на ноги. Побувавши не в одному закладі, їм погодились допомогти у клініці Козявкіна, що у м.Трускавець. Внаслідок перенесеного менінгоенцефаліту, у дівчинки тяжкий руховий розлад та затримка психомовного розвитку, і їй потрібна тривала реабілітація.

У 2,5 рочки мала почала трохи повзати, а зараз мама приносить її на підготовку, де дівчинка намагається рівненького сидіти, бо мріє бути, як усі дітки і піти в 1-й клас. Усі кошти, які сім’я отримувала на дітей, ішли на лікування. Допомагали знайомі і незнайомі люди, хто чим міг: одягом на малечу, грошима. Але й цього виявилось недостатньо. Дівчинка росте дуже вразливою, і якщо хтось вказує на її вади, відразу плаче.

Настусіна мрія – танцювати, і коли приходив св. Миколай і всі розказували йому віршики, вона танцювала на чотирьох, бо ще не може говорити. «У Настусі світла душа і вона всіх любить. – крізь сльози каже Надія. - Я найщасливіша мама в світі, що можу бути з своїми дітками і бачити їхні усмішки. Надіюсь, ваша допомога додасть мені, нашій сім'ї більше надій, а Настусі – більше шансів на здійснення її мрій».

 

ПІБ: Зіненко Анастасія Іванівна, 23.09.2010

Місто: Івано-Франківська область

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, в стадії неальтернативного повзання, в фазі лежання з контролем голови. Рухові порушення ІІІ рівня за класифікацією GMFCS. Функції руки ІІ рівня за класифікацією MACS

ID: 2450
Підтримали
42
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
2115 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
15.09.2016 17:57
2115,00 грн.
Благодійна допомога
15.09.2016 17:25
25,00 грн.
Денис G
15.09.2016 16:51
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.09.2016 16:10
25,00 грн.
Благодійна допомога
15.09.2016 15:58
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Адріан прагне вільно рухатися
Підтримати
Здоров'я
Адріан прагне вільно рухатися
Цього маленького 2-річного малюка звуть Адріан, і йому потрібна наша допомога. Через вроджену ваду розви…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Програма "Протези для Незламних" допомагає українцям якомога швидше відновитися після втрати кінцівок.
Метелик, якому болить
Підтримати
Здоров'я
Метелик, якому болить
По світлині не скажеш, але Милані вже 15 років. Її шкіра така чутлива, що найлегший дотик спричиняє пухи…
Стрес сприяв появі діабету
Підтримати
Здоров'я
Стрес сприяв появі діабету
Марійка була довгоочікуваною та бажаною дитиною, зростала в любові обох батьків, майже не хворіла. Та, н…
Показати всі