Допоможемо Софійці лікуватися
Допоможемо Софійці лікуватися
Завершений

Допоможемо Софійці лікуватися

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.01.2025
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
27200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27200,00 грн.

Софійці 11 років, і п’ять з них вона страждає на інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу. Починаючи з першого класу, замість радості від нового життя, вона отримує болючі ін'єкції, від яких вже з'явилося ущільнення м'язових тканин. По 5-6 ін'єкції інсуліну на день та 15 проколів пальчиків для заміру цукру, від яких утворюються рани, – це все потрібно для того, щоб дівчинка існувала, адже високий чи низький рівень цукру в крові загрожує її життю. Цукор доводиться вимірювати незалежно від часу доби. А це недоспані ночі, шприци, дорогі аналізи, мазі, вітаміни та обстеження. А також збалансоване якісне низьковуглеводне харчування та натуральні замінники цукру. Все це родина намагається забезпечити своїй дитині.

Софія – друга дитина в родині. Її мама працює асистентом для дітей з особливостями розвитку за мінімальну зарплату, тому змушена просити допомогу в закупівлі сенсорів безперервного моніторингу цукру для компенсації діабету, адже вони дуже дорогі. Використання сенсорів дає змогу дитині зменшити біль від постійних проколів та замірів цукру, забезпечить її спокійний сон. Софія буде більш самостійною, зможе ходити на художні гуртки, які вона так любить, на прогулянки з друзями, що дасть дівчині можливість почувати себе менш залежною і такою ж, як всі її подружки.

Сім'я щиро дякує всім, хто відгукнеться на прохання про допомогу! Нехай все добро повернеться сторицею до вас та ваших рідних!

Повне ім’я: Сіренко Софія Тарасівна, 04.09.2013 р.
Місто: Бершадь, Вінницька обл.
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 9951
Підтримали
9
Середній донат
150 грн.
ТОП-донат
24950 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
29.01.2025 15:41
24950,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2025 15:37
500,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2025 13:34
150,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2025 13:01
1000,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2025 09:13
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Богданчику жити без болю!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Богданчику жити без болю!
Радіонов Богдан народився крихітним малюком на 26-му тижні з вагою лише 850 грамів та зростом 33 см. Він…
Дихання світла для найменших у Сумах
Підтримати
Здоров'я
Дихання світла для найменших у Сумах
Мета проєкту: зібрати кошти на придбання лампи фототерапії для КНП "Клінічний перинатальний центр Пресвя…
Два роки на межі, ціле життя попереду
Підтримати
Здоров'я
Два роки на межі, ціле життя попереду
Про діагноз Андрійка батьки дізналися ще під час вагітності – на третьому скринінгу. "Вроджена вада розв…
Мрія про солодке дитинство
Підтримати
Здоров'я
Мрія про солодке дитинство
8-річний Матвій уже 5 років живе з цукровим діабетом 1 типу. Його дитинство проходить під постійним конт…
Показати всі