Допоможемо центру для онкохворих дітей
Допоможемо центру для онкохворих дітей
Завершений

Допоможемо центру для онкохворих дітей

Проект здійснює
Розпочато: 17.06.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
31370,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
31370,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Життя – це найбільша цінність. Але не всі спроможні це відчути. Рак є однією з найпоширеніших причин смерті дітей 4-14 років. Щорічно приблизна кількість дітей із онкозахворюваннями збільшується на 175 000, і у 50% випадків їх не вдається врятувати. Основна мета проекту – збір коштів на Центр для онкохворих дітей "Дача". Не залишайтеся байдужими до онкохворих дітей, які борються не просто "за щось" – за своє життя! Підтримайте їх, подаруйте їм надію!


Лікування онкозахворювання у дітей може тривати місяцями, і на цей період родина має знайти помешкання, адже дитині постійно потрібен догляд. Зняти готель на декілька місяців чи винайняти квартиру, для більшості – неможлива розкіш.

Постійне перебування поза домом – це величезне психологічне навантаження, яке має негативний вплив на стосунки у родині та з оточуючими людьми. Для дитини, що постійно бачить білі халати, опинитися в будинку де вона має своє ліжко і може зачинити двері та пригорнутися до мами, в буквальному сенсі, щастя. Дуже важливо змінити лікарняну обстановку на наближену до домашньої.

Подібного центру в Україну не існує. Тут постійно проживає 6 сімей. Важливо зазначити, що сім’ї живуть повною родиною: мама, тато, дитина, інколи братики-сестрички. У кожної сім’ї своя окрема кімната, яка на період лікування стає справжнім, хай і тимчасовим, домом. Також у Центрі є кімнати для рідних дитини, яка знаходиться у лікарні з іншим родичем. Вони можуть приготувати домашню їжу, попрати одяг.

Цікаво, що назву Центру дали самі діти, бо хоч і планувалося, що він називатиметься "Посмішка", але назва не прижилася, адже для родин Центр – це куточок, де вони відпочивають від лікарняних стін, від медичних процедур… як на дачі. Батьки часто кажуть, що у лікарні їх дитина лікується, а на Дачі просто живе, а навіть більше – оживає. Деяким діткам, аби піднялися аналізи після хімії, потрібно просто потрапити на Дачу, бо тут дім, а вдома стіни лікують.

Головною метою проекту є збір коштів для оплати оренди Центру для онкохворих дітей "Дача", де допомагають дітям, хворим на рак, побороти цей недуг. Місяць оренди приміщень для Центру коштує 22 500 грн, і на 7 місяців оренди сума вже зібрана. Зараз просто необхідно зібрати кошти ще на 5 місяців оренди приміщень, тому загальна сума збору становить 112 500 грн.

Давайте не лишимося осторонь проблем цих діточок і подаруємо їм умови для лікування та одужання. Підтримайте малечу, повірте, кожна дитина буде вдячна Вам за будь-який Ваш внесок, Ви подаруєте їм надію на нормальне життя!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
03.05.2015 13:16
70,00 грн.
Благодійна допомога
19.04.2015 17:00
30,00 грн.
P Svirsky
19.04.2015 02:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
13.04.2015 07:21
250,00 грн.
Благодійна допомога
09.04.2015 23:24
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, грудень 2020
Monobank x Кураж – колаборація сучасного мобільного банкінгу та київської благодійної барахолки з програ…
Підтримати
Здоров'я
Марафон для Кардіоцентра. Кожен Може
Реанімація Київського кардіоцентру потребує витратних матеріалів для мікроконвексного датчика 4-9 МГц дл…
Підтримати
Здоров'я
SOS. Реанімація новонароджених. Рівне
Щорічно на Рівненщині народжується близько 13 000 дітей, 10% з яких – передчасно народжені з масою тіла …
Підтримати
Здоров'я
У мене "вмирають" м’язи
Життя Максима починалось як і в усіх хлопчиків його віку. Але згодом весела та щаслива дитина почала сла…
Показати всі