Допоможемо центру для онкохворих дітей
Допоможемо центру для онкохворих дітей
Завершений

Допоможемо центру для онкохворих дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.06.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
31370,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
31370,00 грн.

Життя – це найбільша цінність. Але не всі спроможні це відчути. Рак є однією з найпоширеніших причин смерті дітей 4-14 років. Щорічно приблизна кількість дітей із онкозахворюваннями збільшується на 175 000, і у 50% випадків їх не вдається врятувати. Основна мета проєкту – збір коштів на Центр для онкохворих дітей "Дача". Не залишайтеся байдужими до онкохворих дітей, які борються не просто "за щось" – за своє життя! Підтримайте їх, подаруйте їм надію!


Лікування онкозахворювання у дітей може тривати місяцями, і на цей період родина має знайти помешкання, адже дитині постійно потрібен догляд. Зняти готель на декілька місяців чи винайняти квартиру, для більшості – неможлива розкіш.

Постійне перебування поза домом – це величезне психологічне навантаження, яке має негативний вплив на стосунки у родині та з оточуючими людьми. Для дитини, що постійно бачить білі халати, опинитися в будинку де вона має своє ліжко і може зачинити двері та пригорнутися до мами, в буквальному сенсі, щастя. Дуже важливо змінити лікарняну обстановку на наближену до домашньої.

Подібного центру в Україну не існує. Тут постійно проживає 6 сімей. Важливо зазначити, що сім’ї живуть повною родиною: мама, тато, дитина, інколи братики-сестрички. У кожної сім’ї своя окрема кімната, яка на період лікування стає справжнім, хай і тимчасовим, домом. Також у Центрі є кімнати для рідних дитини, яка знаходиться у лікарні з іншим родичем. Вони можуть приготувати домашню їжу, попрати одяг.

Цікаво, що назву Центру дали самі діти, бо хоч і планувалося, що він називатиметься "Посмішка", але назва не прижилася, адже для родин Центр – це куточок, де вони відпочивають від лікарняних стін, від медичних процедур… як на дачі. Батьки часто кажуть, що у лікарні їх дитина лікується, а на Дачі просто живе, а навіть більше – оживає. Деяким діткам, аби піднялися аналізи після хімії, потрібно просто потрапити на Дачу, бо тут дім, а вдома стіни лікують.

Головною метою проєкту є збір коштів для оплати оренди Центру для онкохворих дітей "Дача", де допомагають дітям, хворим на рак, побороти цей недуг. Місяць оренди приміщень для Центру коштує 22 500 грн, і на 7 місяців оренди сума вже зібрана. Зараз просто необхідно зібрати кошти ще на 5 місяців оренди приміщень, тому загальна сума збору становить 112 500 грн.

Давайте не лишимося осторонь проблем цих діточок і подаруємо їм умови для лікування та одужання. Підтримайте малечу, повірте, кожна дитина буде вдячна Вам за будь-який Ваш внесок, Ви подаруєте їм надію на нормальне життя!

ID: 992
Підтримали
Благодійна допомога
03.05.2015 13:16
70,00 грн.
Благодійна допомога
19.04.2015 17:00
30,00 грн.
P Svirsky
19.04.2015 02:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
13.04.2015 07:21
250,00 грн.
Благодійна допомога
09.04.2015 23:24
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Підтримати
Здоров'я
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Метою нашого проєкту є придбання 5  датчиків до пульсоксиметрів Masimo RAD-8 у відділення неонатального …
Повернемо слух нашому захиснику!
Підтримати
Здоров'я
Повернемо слух нашому захиснику!
Як тільки почалася повномасштабна війна, 24 лютого чоловік знову був призваний до лав ЗСУ. І через декіл…
Показати всі