Допоможемо Владу вилікуватися!
Допоможемо Владу вилікуватися!
Завершений

Допоможемо Владу вилікуватися!

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.12.2015
Івано-Франківська область
Завершений
Всього зібрано
11091,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11091,00 грн.

У серпні 2014 року мама побачила у Владика на ділянці лівого плеча новоутвір. Вони невідкладно звернулися в дитячу поліклініку Івано-Франківська, де син пройшов обстеження. Було зроблено два знімки рентгену. За результатами обстеження і знімками Владика направили в ОКДЛ на консультацію до онколога, який перенаправив хлопця до хірургічного відділення. Там дитині видалили пухлину з наступним проведенням біопсії новоутвору.

Згідно проведення імуногістологічного дослідження, встановлено діагноз: Лімфома Ходжкіна змішано-клітинний варіант, 4 стадія, без ураження кісткового мозку.

В ОДКЛ дитина пройшла 6 блоків хіміотерапії і 2 блоки високодозової хіміотерапії. Одужання не пройшло до кінця, і дитину направили в Київську клініку Охматдит для пересадки кісткового мозку.

З вересня Владик перебуває в даній клініці, де пройшов два блоки хіміотерапії, наразі готується до пересадки кісткового мозку. Хлопчик потребує наступні препарати: "Гептрал" 6 упаковок та "Інфезол" 20 флаконів на загальну суму 11 091,04 грн.

Владик любить грати футбол, кататися на роликах та велосипеді. Дуже любить читати книги, особливо фантастику та пригоди. У школі найулюбленіші предмети – це література, українська мова та природознавство. Владик – хлопчик добрий та чуйний, має багато друзів.

Найбільша мрія сина – це повернутися в рідну школу до своїх однокласників, за якими він дуже сумує. А матусина мрія – щоб син був здоровий. І тільки ми всі разом можемо допомогти їм!

 

ПІБ: Дубина Владислав Богданович, 12.03.2005

Місто: Івано-Франківська область

Діагноз: Лімфома Ходжкіна, змішано-клітинний варіант, стадія IV

ID: 1900
Підтримали
65
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
4300 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
29.12.2015 16:34
250,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 15:50
20,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 15:42
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 15:34
500,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2015 13:10
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрія про солодке дитинство
Підтримати
Здоров'я
Мрія про солодке дитинство
8-річний Матвій уже 5 років живе з цукровим діабетом 1 типу. Його дитинство проходить під постійним конт…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Повернути маму до життя!
Підтримати
Здоров'я
Повернути маму до життя!
Ще рік тому Руслана була звичайною щасливою мамою: виховувала 5-річного сина та 14-річну донечку, мріяла…
Коли в родині дев’ять дітей
Підтримати
Здоров'я
Коли в родині дев’ять дітей
У Віталія діабет першого типу – невиліковна хвороба, що потребує ретельного догляду за дитиною і її харч…
Показати всі