Допоможи дітям втекти від раку, Іван Золочевський
Допоможи дітям втекти від раку, Іван Золочевський
Завершений

Допоможи дітям втекти від раку, Іван Золочевський

Проєкт здійснює
Розпочато: 31.08.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
340,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
340,00 грн.

"Біжу і допомагаю "Таблеточкам" – прекрасне поєднання приємного з корисним. Але не все так легко і поверхнево. Моя мама померла від раку в тому віці, в якому я зараз. Минуло майже чверть століття, у мене троє дітей. Але й зараз при думці, що їй можна було допомогти продовжити життя або хоча б полегшити останні кілька місяців, у мене підступає ком до горла. Тому я, може лише частково, але можу уявити відчуття батьків, коли хвороба нападає на їхню дитину. 

Знаю, що майже в кожній сім'ї є або були такі історії. Я глибоко поділяю бажання "Таблеточок" витрачати свою енергію на те, щоб допомогти в такій ситуації. І дуже високо ціную ентузіазм і залученість співробітників фонду. А пробіг – це відмінний спосіб привернути увагу і допомогти не гарними словами, а добрими вчинками. Приєднуйтесь!"

 

Золочевський Іван Олександрович

Народився в 1972 році у Виборзі, Ленінградська область

За першою освітою – вчитель фізики та інформатики. За останньою – магістр бізнес-адміністрування. ІТ-шник і зв'язківець.

Живе в Києві та очолює "МТС-Україна" з вересня 2011 року. Займається спортом (біг, велосипед, гірські лижі), любить подорожі, трьох дітей і дружину.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 340 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 1695
Підтримали
2
Середній донат
40 грн.
ТОП-донат
300 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
04.09.2015 13:59
40,00 грн.
P Svirsky
31.08.2015 23:46
300,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Дитяча надія: допомога дитячим реанімаціям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога дитячим реанімаціям
У червні 2025 року Київстар та dobro.ua запустили новий напрям благодійної ініціативи "Дитяча надія" – п…
Костя потребує постійного контролю цукру в крові. 3
Підтримати
Здоров'я
Костя потребує постійного контролю цукру в крові. 3
Костя навчається в 7 класі, любить грати у футбол, проводити час з друзями. Вже два роки хлопець живе з …
Нехай Марійка зробить свій перший крок
Підтримати
Здоров'я
Нехай Марійка зробить свій перший крок
П'ятирічній Марійці потрібні кошти на новий курс реабілітації – щоб продовжувати розвиватися і рухатися …
На шляху до самостійності
Підтримати
Здоров'я
На шляху до самостійності
Найбільше Михайла захоплюють інформатика та географія. У мріях він подорожує містами й країнами та хоче …
Показати всі