Допоможи двійняткам боротися за життя...
Допоможи двійняткам боротися за життя...
Завершений

Допоможи двійняткам боротися за життя...

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.12.2020
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
24429,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24429,00 грн.

Пашу і Тіму батьки чекали 8 років. І виявилося, що з народженням дітей випробування сім'ї тільки почалися. У Павлика діагностували вроджену непрохідність кишківника з перитонітом, у Тимофія – внутрішньоутробну пневмонію. Далі – обласна дитяча лікарня: госпіталізація Тимофія, операція у Паші, реанімація, відділення патології новонароджених, хірургія, знову відділення патології новонароджених, два з половиною місяці переживань. І нарешті – довгоочікувана виписка додому.

І все начебто нічого, але у дітей слабкий набір ваги, часті випорожнення, збільшений живіт. Відділення гастроентерології стало наступним домом для піврічних двійнят. Довгі обстеження і, нарешті, діагноз: у братів складне генетичне захворювання – муковісцидоз.

Хвороба порушує роботу більшості внутрішніх органів. Щоб діти прожили довге життя, важлива щоденна терапія: багато ліків в таблетках, капсулах і інгаляційно, спеціальне висококалорійне харчування, спеціальні комплекси фізичних вправ для очищення легенів. Саме для якісної інгаляції хлопчикам необхідні професійні інгалятори німецької фірми Pari.

Також для дітей з муковісцидозом дітей дуже важливий особливий захист від мікроорганізмів, що викликають інфекції. У цьому допомагає бактерицидна лампа – для знезараження повітря і поверхонь в приміщенні, а також стерилізатор – для дезінфекції масок, мундштуків, небулайзерів, дитячого посуду. Тільки комплексне забезпечення дітей з таким складним захворюванням може дати їм шанс прожити довге і повноцінне життя. І без вашої допомоги не впоратися.

Повне ім’я: Івакін Тимофій і Павло Олексійович, 18.04.2017 р.
Місто: с. Докучаєвське, Харківська область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 6660
Підтримали
41
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
14903 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
31.12.2020 17:03
14616,72 грн.
Сергій та Марина Білик
31.12.2020 13:42
101,96 грн.
Благодійна допомога
31.12.2020 13:09
407,33 грн.
Благодійна допомога
31.12.2020 00:34
132,55 грн.
Благодійна допомога
30.12.2020 14:10
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Прибрати біль та тривогу
Підтримати
Здоров'я
Прибрати біль та тривогу
Коли Богдану ще не було навіть двох років, його життя назавжди перевернулося. Веселий хлопчик згасав на …
Жити ніби жодних обмежень не існує
Підтримати
Здоров'я
Жити ніби жодних обмежень не існує
Життя Ангеліни не таке яскраве, як її малюнки – вже понад п’ять років дівчинка живе з цукровим діабетом.…
Поверни дитині зір
Підтримати
Здоров'я
Поверни дитині зір
Дитячий зір дуже легко залишити поза увагою – дитина не завжди може сказати, що бачить нечітко, а доросл…
Життя між крайнощами
Підтримати
Здоров'я
Життя між крайнощами
Софія захворіла на цукровий діабет І типу в два роки. У лікарні тоді дворічна Софія провела 2 важких міс…
Показати всі