Допоможи запобігти псуванню матраців у лікарні
Допоможи запобігти псуванню матраців у лікарні
Завершений

Допоможи запобігти псуванню матраців у лікарні

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.11.2024
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
12090,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12090,00 грн.

На багатьох лікарняних ліжках в ролі матраца лежить просто паралон. На деякі з них накидають шматок прогумованої тканини або клейонки, на інші не вистачає й цього. Природно, що матраци без жодного захисту псуються швидше, а в умовах лікарні – й поготів.

Ми бачимо, скільки зусиль докладає персонал лікарні* до того, щоби зробити для пацієнтів усе можливе, і цінуємо це. Але навіть бажання все зробити "на відмінно" не може допомогти розтягнути обмежений бюджет на все, що гостро потрібно. Тож наш фонд бере на себе частину задач, які залишаються. Об’єднувати зусилля – завжди ефективніше, ніж чекати, доки проблему вирішить "хтось". Адже на першому місці – якість лікування та комфортні умови для пацієнтів. Тож працюємо спільно, аби це забезпечити.

Зараз потрібно замовити захисні водонепроникні наматрацники для лікарняних матраців, що цього захисту не мають. Це значно подовжить термін їх служби та відстрочить той момент, коли з’явиться потреба купувати нові матраци на заміну цим. Будь ласка, допоможіть нам із цією задачею.

*Повна назва лікарні: Комунальне підприємство "Царичанська центральна лікарня" Царичанської селищної ради.

ID: 9778
Підтримали
Благодійна допомога
17.04.2025 00:03
5090,00 грн.
Благодійна допомога
31.03.2025 20:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
28.03.2025 13:10
3100,00 грн.
Андрій
19.03.2025 11:26
500,00 грн.
Благодійна допомога
14.01.2025 14:06
2400,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти!
Підтримати
Здоров'я
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти!
Сергійко з’явився на світ передчасно на 28 тижні внаслідок патологічних пологів. Його вага при народженн…
Михайло мріє зрозуміти цей світ!
Підтримати
Здоров'я
Михайло мріє зрозуміти цей світ!
6-річний Михайлик – справжній боєць. У нього дитячий церебральний параліч (ДЦП), спастичний тетрапарез т…
Змінимо життя Кирила! 2
Підтримати
Здоров'я
Змінимо життя Кирила! 2
Пекарський Кирило народився в лютому 2023 року без серцебиття – кисень не надходив у його мозок. На щаст…
Віктор хоче навчитися говорити з нами!
Підтримати
Здоров'я
Віктор хоче навчитися говорити з нами!
У Віктора дитячий аутизм. Йому потрібні систематичні проходження курсів соціальної реабілітації, а саме:…
Показати всі