Допоможіть Діанці полегшити її біль. 2
Допоможіть Діанці полегшити її біль. 2
Завершений

Допоможіть Діанці полегшити її біль. 2

Розпочато: 14.04.2021
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
9880,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9880,00 грн.

Допоможіть Діанці полегшити її біль, спричинений невиліковною хворобою! Діанці 4 рочки, народилася вона здоровою дитиною. До 2 років росла і розвивалася, як решта діток. Пізніше у Діанки з’явились ознаки порушення ходьби, а згодом дівчинка взагалі перестала самостійно ходити і повзати.

Після численних обстежень та поїздок в столичні, обласні та районні лікарні дівчинці діагностували метахроматичну лейкодистрофію. Це рідкісне спадкове захворювання на генетичному рівні. Батькам пізніше повідомили – хвороба невиліковна. З 2019 року Діанка лежить і не ходить. Знерухомленість Діанки супроводжується постійним болем і труднощами споживання їжі.

Батьки не опустили рук і розпочали пошук можливості хоча б мінімально забезпечити якісне життя їхній доньці. В грудні 2020 року Діанка проходила курс реабілітації в м. Київ. Після реабілітації у стані дівчинки спостерігаються деякі мінімальні покращення. Діанка стала спокійнішою, вона краще спить, на її обличчі нарешті з’явилася усмішка. А тому зупинятися на досягнутому не хочеться.

Дівчинці потрібно пройти ще не один курс реабілітації, щоб зменшити біль, який вона відчуває, і покращити стан її м’язів для того, щоб Діана могла їсти, самостійно рухати ручками і ніжками. Курси реабілітації вартують немалих для сім'ї коштів, та ще й на фоні постійних витрат. Родина вже зверталася до Вас із проханням про допомогу, і завдяки зібраним коштам минулого року Діанці вдалося пролікуватися. Батьки Діанки щиро вдячні кожному, але вони мусять знову звертатися до Вас, до кожного, хто прочитав цю історію життя Діанки і бажає допомогти. Нехай Господь винагородить Вас за благодійність!

 

Повне ім’я: Блах Діана Геннадіївна, 13.12.2016 р.
Місто: Браїрів, Вінницька обл.
Діагноз: ДЦП
ID: 7022
Підтримали
Благодійна допомога
16.04.2021 21:19
6908,46 грн.
Благодійна допомога
16.04.2021 21:12
101,96 грн.
Благодійна допомога
16.04.2021 21:08
203,92 грн.
Благодійна допомога
16.04.2021 21:06
50,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2021 18:40
1018,33 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Дмитро не повинен страждати
Підтримати
Здоров'я
Дмитро не повинен страждати
Діма народився без нирки, з важкими вадами розвитку кишківника та ДЦП. Мама виховує сина сама, тому сім'…
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Віка хоче бігати! 5
Підтримати
Здоров'я
Віка хоче бігати! 5
Друзі, ви вже добре знаєте 17-річну Ізюмченко Віку – дівчинку, яка від народження хворіє на ДЦП, спастич…
Показати всі