Допоможіть крихітці заговорити! 2
Допоможіть крихітці заговорити! 2
Завершений

Допоможіть крихітці заговорити! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.10.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
29440,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29440,00 грн.

Лист від мами: "До року наша донечка розвивалася, як звичайна дитина: говорила, гралася, контактувала з дітками. Після року Ангелінка перестала говорити, перестала називати мене мамою, дивитися мені в очі, звертати на мене та моїх близьких увагу, кожну ніч почала просинатися та не спати по декілька годин, замкнулась в собі, мені здавалося, що моя донечка втратила слух.

Лист від мами:
"До року наша донечка розвивалася, як звичайна дитина: говорила, гралася, контактувала з дітками. Після року Ангелінка перестала говорити, перестала називати мене мамою, дивитися мені в очі, звертати на мене та моїх близьких увагу, кожну ніч почала просинатися та не спати по декілька годин, замкнулась в собі, мені здавалося, що моя донечка втратила слух.

Я звернулась до лікарів в ЛОР Інститут, там Ангелінці зробили комп'ютерну діагностику, та виявилось, що у моєї дитини 100% слух, нас направили в у психоневрологічний диспансер. Після консультації лікаря виявилось, що у моєї донечки ознаки хвороби аутизм, ми почали лікування з року і вісім місяців. Пройшли курс дельфінотерапії, іпотерапію, на жаль, результату майже не було, та коли ми отримали курси Томатіс-терапії, мікрополярізацію, арт-терапії, психолога, логопеда – я побачила зміни, моя донечка почала чути стуки, звертати на мене увагу, гулити.

На сьогодні Ангелінка, як ніколи, потребує додаткових обстежень і стабільного, постійного, якісного лікування, якого, на жаль, ми не спроможні з чоловіком їй забезпечити. І тому ми з чоловіком намагаємося робити все можливе, щоб хоча б трохи полегшити життя нашої дитини і позбавити її того болю, який їй завдає хвороба. У нашій сім'ї двоє дітей: Тимур – 7 років та Ангеліна – 6 років, яка має інвалідність у зв'язку з діагнозом – аутизм. Я, як мати двох дітей, не можу сидіти, склавши руки, і дивитися на те, як страждає моя дитина. Тому я і мій чоловік завжди шукаємо шляхи і можливості, щоб заробити якісь гроші, і направити їх на лікування моєї дитини. На жаль, цих коштів не вистачає.

Фінансові, фізичні можливості наші з чоловіком вичерпані, ми знаходимося на межі відчаю. У зв'язку з вищевикладеним, просимо Вас допомогти з лікуванням нашої дитини. Наша родина буде рада, будь-якій допомозі з Вашого боку. Дякуємо Вам, за Ваше щире серце, добру душу, за те, що Ви чуєте тих хто потребує Вашої допомоги!".

Дівчинка знайома донорам УББ, адже завдяки підтримці небайдужих людей дівчинка вже отримувала необхідні кошти на лікування. І успішно пройшла два курси реабілітації в Центрі стимуляції мозку. Батьки дівчинки щиро вдячні всім за підтримку. Зараз дівчинці знову необхідна наша допомога! Підтримайте, будь ласка, Ангеліну!

 

ПІБ: Мноян Ангеліна Артурівна, 05.06.2010 р.

Місто: Київ

Діагноз: аутизм

ID: 3492
Підтримали
Благодійна допомога
26.10.2017 18:06
1272,98 грн.
Благодійна допомога
26.10.2017 18:06
101,96 грн.
Благодійна допомога
26.10.2017 17:44
132,38 грн.
Благодійна допомога
26.10.2017 17:29
110,00 грн.
Благодійна допомога
26.10.2017 17:27
101,87 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Підтримати
Здоров'я
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Маленькій Анюті майже 7 місяців. Вона активно розвивається, грається з братиком та тішить батьків. Але є…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Шанс на безтурботне дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на безтурботне дитинство!
Під час пологів Олексій пережив обвиття пуповиною та кисневе голодування. Попереду непростий шлях віднов…
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Показати всі