Допоможіть нам протриматись
Допоможіть нам протриматись
Завершений

Допоможіть нам протриматись

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.05.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
9096,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9096,00 грн.

Карантин і закриті кордони захищають наш народ у цілому, послаблюючи загрозу від COVID-19. І, нібито, передусім, це в інтересах найвразливіших – важкохворих, які в групі ризику. Але водночас карантин приніс і велику загрозу для цих же людей. З продажу зникають життєво важливі речі нових поставок немає. Скільки чекати? Невідомо. Так зникло й усе обладнання Pari. Але люди, що живуть із муковісцидозом, без щоденних численних інгаляцій жити не можуть – швидко починають задихатись. 

Намагаємось убезпечити від найстрашнішого тих, у кого в період карантину виходять з ладу їхні інгалятори. Дістати Pari зараз неможливо, тож хочемо закупити хоча би наявні апарати простішої моделі. Вони допоможуть протриматися до відкриття кордонів.

Муковісцидоз – захворювання вроджене й на сьогодні невиліковне. Воно порушує діяльність усіх внутрішніх органів і систем, та найбільше страждають легені. Вони постійно забиті в’язким мокротинням, у якому легко оселяються збудники різних інфекцій, дихальні шляхи забиваються настільки сильно, що для повітря не лишається місця. Лише щоденні інгаляцій у комплексі зі спеціальними фізичними вправами допомагають тримати це під контролем. Це означає, що людина з муковісцидозом не може пропустити без інгаляцій жодного дня.

Інгалятори, які плануємо закупити в рамках цього проєкту, не повністю підходять для хворих з муковісцидозом тяжкого та середньої тяжкості перебігу, інгаляції з ними менш ефективні та вимагають більшої витрати ліків. І все ж це порятунок. Безперервність лікувальних курсів дозволить нашим підопічним протримати до того моменту, коли стане доступно закупити для них звичні суперякісні апарати високої потужності.

На УББ ми збираємо кошти на 5 інгаляторів.

ID: 6072
Підтримали
39
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
1577 грн.
Підтримали
sergiodanile
21.05.2020 19:58
1576,56 грн.
sergiodanile
21.05.2020 12:41
392,06 грн.
Благодійна допомога
21.05.2020 09:34
300,00 грн.
Благодійна допомога
21.05.2020 08:56
305,88 грн.
Дмитро І Анастасія
21.05.2020 07:46
71,37 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Сумна математика Андрійкиного здоровʼя
Підтримати
Здоров'я
Сумна математика Андрійкиного здоровʼя
У пʼять років життя Андрія навіки змінив страшний діагноз: цукровий діабет І типу, інсулінозалежний. Три…
Просто бути дитиною
Підтримати
Здоров'я
Просто бути дитиною
Артем мріє про звичайне дитинство, та кожен його крок потребує зусиль і підтримки. Він любить тварин, на…
Тринадцять років боротьби за перший крок
Підтримати
Здоров'я
Тринадцять років боротьби за перший крок
У Максима спастична диплегія. Щоб зробити свій перший крок, йому потрібна регулярна реабілітація.
Показати всі