Допоможіть нашій Стефочці
Допоможіть нашій  Стефочці
Завершений

Допоможіть нашій Стефочці

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.08.2015
Тернопільська обл.
Завершений
Всього зібрано
59353,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
59353,00 грн.

Така красуня і з не менш гарним ім’ям Стефанія. Цій маленькій дівчинці вже 2.5 рочки, але тяжке захворювання не дає можливості їй повноцінно пізнавати навколишній світ. Цього ворога медики називають - епілептична енцефалопатія з вродженою аномалією головного мозку та синдром Леннокса-Гасто. Маленькій дівчинці потрібна Ваша допомога! 

Від самого народження у Стефочки не працює права сторона головного мозку, яка відповідає за мову і рух. Але, материнська любов і турбота може творити дива. Постійні заняття дома, професійні масажі, відвідування басейну. І ось результат. Перша свідома посмішка, реакція на оточуючих, улюблені іграшки, пересування в ходулях. Її енергійність, бажання пізнавати світ - надихало.

Але хвороба зробила крок. Спілкування з сестричкою, бабусею і дідусем замінило їй спілкування з лікарями та медперсоналом, прогулянки на свіжому повітрі - лікарняні коридори. Все менше і менше почали бачити її усміхнене обличчя. З активної донечки Стефанія перетворилася на пасивну та сумну, якій навіть важко сидіти. Крім того, ліки, які були прописані, в результаті численних візитів до лікарів, не надають потрібного ефекту.

Щоб повернутися на той самий рівень розвитку, треба зупинити епілептичні приступи. На даний момент, це вкрай важко! На сьогоднішній день повністю радикального лікування немає, можливо тільки підбір медикаментозного лікування, яке допоможе зменшити приступи та судороги. При правильному медикаментозному лікуванні організм зможе розвиватись.

Мамі, на це дивитися боляче, адже ще не почула від своєї донечки слова «Мама». Все в Божих Руках! Допомогти можуть у госпіталі "Меморіал", Туреччина, який проведе діагностику та за результатами призначить медикаментозне лікування. Але виставлений рахунок непідйомний для родини.

"Ми не спроможні самостійно оплатити рахунок, тому наша родина просить небайдужих людей допомогти нам зібрати вказану суму. Допоможіть знову побачити усміхнену і життєрадісну донечку!" - звертається мама Стефочки.

 

ПІБ: Терещук Стефанія Русланівна, 18.02.2013

Місто: Тернопільска обл., с. Петриків

Діагноз: епілептична енцефалопатія з частими терапевтично-резистентними поліморфними епіприступами (парціальні міоклонічні, тонікоклонічні приступи, парціальні тонічні-синдром Леннокса-Гасто) у дитини з вродженою аномалією головного мозку: гіпоплазія мозолистого тіла. Спастичний тетрапарез, більше справа із стійким помірно вираженим порушенням функції, затримка психо-мовного розвитку.

ID: 1674
Підтримали
Благодійна допомога
16.11.2015 10:09
97,00 грн.
Благодійна допомога
11.11.2015 20:37
200,00 грн.
Благодійна допомога
08.11.2015 12:20
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 16:14
500,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 15:52
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Раз на рік Данієль лягає в лікарню.
Підтримати
Здоров'я
Раз на рік Данієль лягає в лікарню.
Данієль пройшов безліч обстежень і за три тижні сім’я почула страшний діагноз – діабет. За іронією долі,…
Просто бути дитиною
Підтримати
Здоров'я
Просто бути дитиною
Артем мріє про звичайне дитинство, та кожен його крок потребує зусиль і підтримки. Він любить тварин, на…
Щоб тиша не була вічною
Підтримати
Здоров'я
Щоб тиша не була вічною
Максим не чує вибухів, але відчуває вібрації будинку й дуже лякається. Він та його родина – переселенці …
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Підтримати
Здоров'я
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Дамір – дуже очікувана дитина, яка з’явилася під час важких пологів. Втрата свідомості мами, гіпоксія пл…
Показати всі