Допоможіть побороти біль!
Допоможіть побороти біль!
Завершений

Допоможіть побороти біль!

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.09.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
300000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
300000,00 грн.

Рак... Це було 6 років тому. Всі ці роки пройшли в боротьбі за дитяче життя. Даня і милиці, які стоять поруч з ним на фото, вже другий рік, як вірні друзі... У Данила в нозі стоїть ендопротез, який йому встановили після видалення ракової пухлини. Нестерпний біль в нозі – ось що щохвилини відчуває Даня, який щодня сам собі робить перев'язки і змушений ходити на милицях, в надії, що обов'язково повернеться в спорт і порадує близьких новими призами, і зможе не раз ще зіграти в футбол.

Шість років тому вони були звичайною родиною, яких тисячі. Син – відмінник, радував батьків успіхами в школі і привозив додому призи зі змагань по дзюдо. Всі разом дуже чекали народження другої дитини. Через півроку після появи сестри Мирослави Даня став скаржитися на біль у нозі. Рентген показав новоутворення під коліном. Результат обстеження просто шокував – остеосаркома лівої стегнової кістки з метастазами в легені.

Операція з видалення пухлини і метастаз, тривала хіміотерапія привели до руйнування кістки і необхідності використання ендопротеза. Перший, на жаль, виявився непридатним, оскільки нога продовжувала рости і в результаті стала довшою. Це призвело до викривлення хребта. Другий протез довгий час не приживався, а в травні цього року рентген показав, що в ньому зламався "зростаючий" модуль. Також внаслідок інфекційного зараження утворився свищ, який згодом перетворився в дірку, крізь яку видно протез.

За шість років довгого і не завжди успішного лікування в родині навчилися не показувати навколишньому світу свій біль. Навчилися посміхатися крізь сльози... Українські лікарі після встановлення останнього протезу вже тричі оперували запалену ногу, проте безрезультатно. Зараз проблема лише ускладнюється. За останній місяць дірка в нозі збільшилася втричі, і якщо цей процес не зупинити, ногу доведеться ампутувати. Вітчизняні лікарі пропонують просто замінити старий протез, а запалення не лікувати. 

Центр корективної хірургії в Мюнхені, куди батьки хлопця звернулися за консультацією, – це новий шанс зупинити цілодобовий біль усміхненого і дуже сильного юнака. Тут пропонують видалити старий протез, установити спеснер (тимчасовий протез на час лікування інфекційного запалення), а пізніше, через 3-6 місяців, провести операцію зі встановлення нового надійного протеза. Мюнхенські лікарі дали надію виправити помилки попереднього лікування і відновити хвору кінцівку. Однак сума, яка необхідна для лікування Дані, непосильна для сім'ї – 250 000 євро. Своїми силами їм вдалося зібрати 13 000 євро, на УББ ми плануємо зібрати ще 300 000 грн на постійний протез. 

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Дані. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

Допомогти Данилові також можна, надіславши смс на номер 88007, що існує саме для того, аби вирішувати гострі проблеми дорослих та дітей, які опинилися між життям та смертю. Після відправки SMS на номер 88007, 5 гривень з вашого рахунку перераховуються на проєкт Данила. Подробиці тут.

 

ПІБ: Сирота Данило Олексійович, 13.04.2003 р.

Місто: Київ

Діагноз: остеогенна саркома нижньої третини лівого стегна з 2012 року в стадії ремісії, ендопротезування колінного суглоба

ID: 4473
Підтримали
Благодійна допомога
01.06.2019 08:19
104,84 грн.
Благодійна допомога
01.06.2019 08:01
509,81 грн.
Благодійна допомога
01.06.2019 08:01
152,94 грн.
Благодійна допомога
01.06.2019 07:55
101,96 грн.
Благодійна допомога
01.06.2019 07:51
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подарувати дитинство Артему! 4
Підтримати
Здоров'я
Подарувати дитинство Артему! 4
В той час, коли його однолітки бавляться в садочку, він у свої 6 рочків не може самостійно стояти і біга…
Допоможіть Надійці рости здоровою
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Надійці рости здоровою
Надійці 6 місяців. Малеча обожнює гратися з іграшками та бавитися зі своєю старшою сестричкою. Проте одн…
Марійка так хоче самостійно ходити! 2
Підтримати
Здоров'я
Марійка так хоче самостійно ходити! 2
Марійці 3 роки. Вона досі самостійно не сидить, не перевертається і не ходить. Тому їй вкрай потрібні си…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Показати всі