Допоможіть пораненому солдату!
Допоможіть пораненому солдату!
Завершений

Допоможіть пораненому солдату!

Розпочато: 01.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
10690,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10690,00 грн.

П'ять годин повзком від смерті - до життя. Санінструктор Артемій Коваленко був поранений в Донецькому аеропорту в грудні 2014 року. Він не називає себе кіборгом - він приїхав в аеропорт змінити свого колегу. Але так вийшло, що в ту грудневу ніч він, по суті, народився вдруге - разом з іншим українським воїном вони п'ять годин повзли по засніженій злітній смузі під вогнем мінометів, гранатометів і снайперів. Повзли, щоб вижити.

Обидва залишилися живі, ось тільки одному, Жені Закалюжному, довелося ампутувати два пальці на нозі, а Артемій зловив кулю в ногу, і багато осколків у коліно, яке до цього дня неймовірно болить.

Власне, інакше як дивом всю історію їхнього приїзду в аеропорт, поранення і порятунку не назвеш.

В ніч з 6 на 7 грудня група наших військових виїхала з Пісок на двох легких бронетранспортерах. Коли добралися до точки перед злітною смугою, яка називалася "Цунамі", їх накрили вогнем сепаратисти. Всі вісім десантників у машині Артемія, в тому числі і він, отримали поранення.
Машина зупинилася на злітній смузі, перед старим терміналом. А потім поїхала - водія поранило в груди і перебило стегнову кістку. А Артемій і Женя залишилися на злітці...

До нашого терміналу було метрів 200-250. Під практично безперервним вогнем ворога поранені хлопці повзли до своїх в цілому п'ять годин...

Потім усіх поранених посадили в машину і відвезли в Піски. Артемію потім сказали: "Ти не в сорочці, ти в кожусі народився!" Вижити було нереально, і те, що сталося, - це неймовірний збіг обставин.

До шпиталю Артемій доїхав вже на третю добу. Природно, колов антибіотики, все, що треба, робив. Виписався з госпіталю, пройшов реабілітацію. Кульове поранення зажило швидко, без ускладнень, а ось набрякле коліно турбує досі. Головна проблема - осколки: коліно неймовірно болить і не згинається.

На рентгенівському знімку пораненого коліна Артемія добре видно ці осколки. А під коліном знаходяться скупчення нервів і артерій. І те, що ці розгалуження артерій не зачепило - теж диво.

У клініці доктора Берсенєва навчилися допомагати і в таких випадках. Тільки грошей у сім'ї не густо. Ось і звертаються родичі і близькі хороброго воїна Артемія Коваленка до всіх добрих людей - допоможемо нашому захиснику, позбавимо його від страждань.

 

ПІБ: Коваленко Артемій Олександрович, 6 квітня 1987 р

Місто: Киев

Діагноз: Наскрізне кульове поранення м’яких тканин задньої поверхні в\з та сліпе осколкове поранення н\з лівого стегна з наявністю сторонніх тіл( металевих осколків), стан після ПХО ран.

ID: 2468
Підтримали
Oleg Muraviov
05.09.2016 09:31
4733,00 грн.
Роман :)
05.09.2016 08:40
10,00 грн.
Благодійна допомога
05.09.2016 08:39
70,00 грн.
Благодійна допомога
05.09.2016 07:12
100,00 грн.
Алиса Фадеева
05.09.2016 06:55
22,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером, інкуб…
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
Показати всі