Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Активний

Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових

Розпочато: 27.02.2024
Вінниця
Активний
Залишилось зібрати
483082,00 грн.
Зібрано у відсотках
3%
Потрібно зібрати
500000,00 грн.

У 2023 році на базі Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. О. І. Ющенка відкрили Центр реабілітації та багатопрофільне реабілітаційне відділення. Щомісяця тут лікуються близько 100 пацієнтів, зокрема військові з травмами різного типу, такими як черепно-мозкові, вогнепальні та мінно-вибухові поранення, інсульти і ПТСР, а також внутрішньо переміщені особи. 80% пацієнтів – це чоловіки, 20% – жінки та діти.

Протягом 2023 року команда реабілітаційного центру надала допомогу понад 1 200 пацієнтам з різними порушеннями. Фахівці центру постійно підвищують свою кваліфікацію, вдосконалюють матеріально-технічну базу, щоб надавати сучасну та ефективну допомогу. Відділення також є одним із шести центрів досконалості МОЗ України, які працюють як тренінгові майданчики для мультидисциплінарних команд.

Завантаженість у закладі дуже висока, і для надання ефективної повноцінної допомоги пацієнтам у відновленні та поверненні до життя, є необхідність у реабілітаційному обладнанні. Ми продовжуємо збір коштів і хочемо забезпечити заклад апаратом пасивної реабілітації плеча.

Апарат пасивної реабілітації плеча є дуже корисним для людей, які отримали травми і поранення, пов'язані з ушкодженням м'язів, сухожиль або нервової системи, що обмежують активні рухи. Він допомагає відновити функціональність плечового суглоба, зменшити біль, запобігти атрофії м'язів і забезпечити правильне загоєння тканин.

Сучасне реабілітаційне обладнання є вирішальним фактором ефективності процесу відновлення, оскільки воно дозволяє адаптуватися до потреб кожного пацієнта. Ми прагнемо допомогти лікарям надавати якісну реабілітацію, щоб повернути нашим військовим та постраждалим їхню фізичну форму та функціональність, наближаючи нас до вільного і здорового майбутнього.

*Повна назва лікарні: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені академіка О. І. Ющенка Вінницької обласної ради".

UPD: текст проекту оновлено. 

ID: 9314

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Уляна Бичишин
13.07.2025 19:08
15,00 грн.
Благодійна допомога
15.06.2025 16:42
50,00 грн.
Уляна Бичишин
11.06.2025 19:08
15,00 грн.
Уляна Бичишин
11.05.2025 19:11
15,00 грн.
Благодійна допомога
11.05.2025 15:45
50,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Жити без обмежень. 3
Підтримати
Здоров'я
Жити без обмежень. 3
Друзі, двічі ви вже допомагали Васі – хлопцю, який від 7 років бореться не лише з остеосаркомою, а й за …
Світ звуків для Соні
Підтримати
Здоров'я
Світ звуків для Соні
Той, хто з нами давно, пам'ятає Соню: сім років тому ми купили для неї слухові апарати в результаті фанд…
Сила добра: відкриваємо нові горизонти для Тетянки
Підтримати
Здоров'я
Сила добра: відкриваємо нові горизонти для Тетянки
16-річна Тетянка – добра, світла дівчинка з важким гіпотиреозом, затримкою розвитку, порушеннями мовленн…
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Підтримати
Здоров'я
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Дамір – дуже очікувана дитина, яка з’явилася під час важких пологів. Втрата свідомості мами, гіпоксія пл…
Показати всі