Допоможіть придбати ліки
Допоможіть придбати ліки
Завершений

Допоможіть придбати ліки

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.11.2022
Чернівці
Завершений
Всього зібрано
32500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32500,00 грн.

Олександру вже 21 рік, але його не можна назвати самостійною людиною. Завдяки вродженим хворобам він не може вести повноцінне життя. Ураження центральної нервової системи та постійні судомні напади перетворюють його життя в повсякденну боротьбу. Прийом великої кількості препаратів знижує частоту нападів, але не усуває їх.

Але він не здається та намагається реалізувати та використувати весь свій потенціал. Сашко працює за комп’ютером, багато читає. Особливо цікавиться середньовічною історією, захоплюється лицарством та їх зброєю. Він природи він добрий та розумний, але важка хвороба дає про себе знати. Сашко потребує постійного догляду, який здійснює його мами. Але і вона теж хвора і має інвалідність 2-ї групи.

Вiйна додала проблем в і без того непросте життя цієї родини. Подорожчали продукти, лiки, засоби гiгiєни. Усi їх родичi вже 8 мicяцiв знаходяться в окупацii в Херсоні, i всю пенсiю мама надсилає туди, щоб вони могли вижити або виїхати на пiдконтрольну Україні територiю. Сашко дуже вболiває за нашу Україну та сподівається на скорiшу перемогу.

Ліки для Олександра родина купувати більше не в змозі, адже вони дорого коштують. Мати Сашка благає на допомогу!

Повне ім’я: Гордаш Олександр Вікторович, 26.06.2001 р.
Місто: Чернівці
Діагноз: ураження ЦНС, судомні напади
ID: 8380
Підтримали
35
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
5370 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
27.11.2022 14:57
5370,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2022 22:57
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2022 13:27
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.11.2022 11:48
420,00 грн.
Благодійна допомога
22.11.2022 07:28
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок до нових можливостей
Підтримати
Здоров'я
Крок до нових можливостей
Олександру лише півтора року, але він уже пройшов через важкі операції, тривале лікування, кому та борот…
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Підтримати
Здоров'я
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Дамір – дуже очікувана дитина, яка з’явилася під час важких пологів. Втрата свідомості мами, гіпоксія пл…
Дихання світла для найменших у Сумах
Підтримати
Здоров'я
Дихання світла для найменших у Сумах
Мета проєкту: зібрати кошти на придбання лампи фототерапії для КНП "Клінічний перинатальний центр Пресвя…
Від відкату до нових перемог
Підтримати
Здоров'я
Від відкату до нових перемог
Чотирирічний Михайло бореться одразу з кількома важкими діагнозами: ДЦП, епілепсією та катарактою обох о…
Показати всі