Допоможіть розправити спину! 2
Допоможіть розправити спину! 2
Завершений

Допоможіть розправити спину! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.05.2019
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
52948,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52948,00 грн.

Шановні донори, ви вже допомагали Ярославові боротися з хворобою – кіфосколіозом IV ступеня. Завдяки надзвичайним зусиллям багатьох людей вдалося зібрати кошти на операцію зі встановлення металевої конструкції на хребет. Це було життєво необхідно, дуга хребта стискала серце хлопця та здавлювала легені, йому дуже важко було дихати, він відчував постійний біль у спині. Без встановлення металевої конструкції його життя трималося майже на волосині. Операція виправила стан хребта Ярослава, тепер внутрішні органи не затиснуті дугою хребта і можуть функціонувати нормально, припинилися судоми. І дуже хотілося б порадіти за хлопця, але… Наразі сталося непередбачене – новий біль і нові страждання, яких ані він, ані його родина не очікували. 

У травні 2018 року хлопця прооперували, встановили металоконструкцію на хребет. У серпні Ярослав поїхав на реабілітацію, з надією дивлячись у майбутнє. На жаль, у центрі стан його здоров'я погіршився, у нього піднялась температура. Згодом хлопця відправили додому для лікування. Він розпочав обстеження та лікування в районній лікарні м. Білгород-Дністровського, потім в Одесі. Причиною високої температури виявився гнійний процес у районі конструкції. Результати бак.посіву показали наявність золотистого стафілокока. 07 вересня 2018 року Ярослава перевели у обласну клінічну лікарню у відділення нейрохірургії, де він отримував антибіотикотерапію препаратом "Меронем". Потім вдома вже лікувався препаратом "Зівокс". Але, на жаль, інфекція ще й досі є в організмі Ярослава, спричиняючи невимовні страждання.

Ураження грудо-поперекового відділу хребта золотистим стафілококом викликає в нього больовий синдром з порушенням функції руху. Адже золотистий стафілокок – смертельно небезпечна для людини бактерія, найбільш страшний для здоров’я людини мікроорганізм. Зараз Ярослав майже увесь час лежить. Поліпшення настає під час антибіотикотерапії препаратом "Зівокс" та під час прийому знеболювальних препаратів. Цю хворобу можна подолати, але лікування вимагає чималих фінансових витрат. Курс крапельниць на 2 тижні коштує 26 474 грн, кошти, яких у багатодітної сільської родині немає. Ми просимо всіх небайдужих відгукнутися та допомогти зібрати кошти на закупівлю двох курсів препарату "Зівокс". Дуже віримо, що разом ми зможемо врятувати хлопця, який вже пережив так багато страждань, фізичного болю, але не втратив надію на зцілення, на звичайне, здорове життя!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Ярославові. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Поправка Ярослав Олександрович, 24.04.1995 р.

Місто: с. Монаші, Одеська обл.

Діагноз: природжений декомпенсований надважкий правобічний грудо-поперековий кіфосколіоз (кіфоз) 4 ст., бактеріальний спондиліт (Staphilococcus aureus), легкий нижній в'ялий парапарез, больовий синдром з порушенням функції рух

 

 

ID: 5142
Підтримали
Благодійна допомога
27.11.2019 11:20
24013,91 грн.
Благодійна допомога
22.11.2019 15:17
101,83 грн.
Благодійна допомога
15.11.2019 12:48
101,96 грн.
Благодійна допомога
12.11.2019 22:25
15,00 грн.
Благодійна допомога
12.11.2019 22:20
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Здатися – означає програти
Підтримати
Здоров'я
Здатися – означає програти
Анна народилася здоровою дівчинкою, але коли крихітці виповнилося 2 тижні, вона захворіла на герпесний е…
Допоможемо Мілані з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Мілані з лікуванням
Зараз Мілані 8 років, і вона пішла до школи. Але це все їй дуже тяжко дається. Вона не говорить, хоча мо…
Показати всі