Допоможіть врятувати Матвійка!
Допоможіть врятувати Матвійка!
Завершений

Допоможіть врятувати Матвійка!

Розпочато: 17.01.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
555000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
555000,00 грн.

Станом на 17.02.2017 року нам стало відомо, що МОЗ України оплатив операцію з ТКМ для Матвійчика. Кошти, які ми збирали на УББ, будуть використані на післяопераційне лікування хлопчика. Детальнішу інформацію розміщено в блозі проєкту.  Згорнувшись клубочком, він щосили намагається затулити вуха: мусульманський намаз у Стамбулі чутно всюди, навіть в лікарні, де від раку крові лікується маленький хлопчик з України. 6-річний Матвійко Скідан з мамою в Туреччині від жовтня.

Прикутий до крапельниці хлопчик щодня благає її відвезти його додому – до тата і маленького братика, а ще дуже боїться, що в чужій країні його не знайде Дідусь Мороз. Мотя має до нього одне єдине прохання: "Діду Морозе, я в Туреччині. Будь ласка, принеси мені здоров’я, щоб я швидше одужав, щоб повернувся додому і зміг знову гуляти, бігати і стрибати…".

Життя маленького хлопчика нині – суцільні обмеження: він не виходить надвір, не бавиться з дітками, а з "розваг" – лише поїздки лікарняним коридором на інвалідному візкові. А ще якість кілька місяців тому Матвійко збирався до Туреччини на море, а потім – йти у перший клас. Та завжди бадьорий і життєрадісний хлопчик вмить змінився до невпізнаваності: часті застуди, втрата апетиту і постійна втома насторожили батьків. Звичайний аналіз крові у червні показав: тромбоцити занижені вдесятеро, а незабаром підтвердились найбільші побоювання лікарів – онкологія. І самі лише блоки хіміотерапії перед недугою безсилі, потрібна трансплантація кісткового мозку за кордоном.

"Хворенька у мене кров, застудилася, мабуть. Її тепер мені треба поміняти, на здорову", – поки це все, що Матвійко знає про свою хворобу. Він вже переніс першу хімію, і скоро має випасти волосся. Мотя через це дуже переживає, бо каже, хоче лишитися "красунчиком". Батьки ж бояться іншого: не встигнути зібрати необхідної суми – 130 тисяч доларів, що їх виставила турецька клініка "Меморіал".

Поки лікувати Матвійка клініка погодилася в борг, але там виставили чітку умову: операції без повної оплати не буде. Лікарі уже знайшли для Моті одразу двох донорів. Тепер головне, кажуть, не гаяти часу, його у хлопчика лишилося хіба кілька тижнів.

Родина вже продала два автомобілі і земельну ділянку, на продаж виставили навіть квартиру. Заради порятунку Моті вони готові втратити навіть дах над головою. Нині Скідани хоч і по вуха в боргах, їх аж 40 тисяч доларів, та головне – більшість суми уже на рахунку клініки. Зібрати лишилося не так багато, 20 тисяч доларів, але самотужки їм уже не впоратися: ресурси вичерпані, а часу майже не лишилося. Та вони вірять: неодмінно знайдуться небайдужі люди, які захочуть стати для їхнього Матвійка Дідом Морозом.

 

ПІБ: Скідан Матвій Віталійович, 01.06.2010 р.

Місто: Київ

Діагноз: мієлодиспластичний синдром

ID: 2761
Підтримали
З любов'ю !!!
07.02.2017 21:53
578,71 грн.
Благодійна допомога
07.02.2017 21:48
3054,99 грн.
Благодійна допомога
07.02.2017 20:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2017 20:45
101,96 грн.
Благодійна допомога
07.02.2017 20:18
509,81 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Одна з двійні
Підтримати
Здоров'я
Одна з двійні
В Ані ДЦП. Перший тиждень свого життя вона провела в реанімації, бо народилася з маленькою вагою та не м…
Лікування для маленького Іллі. 2
Підтримати
Здоров'я
Лікування для маленького Іллі. 2
Ілля після народження цілих 13 днів пробув під апаратом ШВЛ, 3 дні на неінвазивній вентиляції, а згодом …
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Сім’я Куцолабських дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна, де виховуються татусеві донечки. Батьк…
Показати всі