Допоможіть врятувати Ромі зір!
Допоможіть врятувати Ромі зір!
Завершений

Допоможіть врятувати Ромі зір!

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.09.2015
Житомир
Завершений
Всього зібрано
9002,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9002,00 грн.

Рома народився нормальною дитиною. Проте уже в перший місяць життя на його животику з’явилася дивна пляма. У подальшому такі плями почали з’являтися по всьому тілу, і тримало це до півроку. Рома спостерігався у генетика. У 7-8 місяців у нього почала мінятися форма голови: з’явився горбик скроні. Рентген голови та КТ підтвердили наявність арахноїдальної кісти. Лікарі радили лише спостерігати за дитиною. У березні 2015 за результатами МРТ лікарі виявили гліому обох зорових нервів.

Далі були консультації фахівців в "ОХМАТДИТі", Інституті раку та призначення лікування. Після повторного МРТ у червні 2015 року було виявлено ріст гліоми на 10 мм за 3 місяці. Вирішено починати хіміотерапію. Лікування давалося дитині вкрай важко: нудота, блювання, висока температура.

Зараз Рома почувається добре. Він активний, веселий, життєрадісний. Втім, як завжди. Найважче для Роми – це сидіти на одному місці, він весь час намагається побігти і висмикнути катетер.

Для подальшого проведення хіміотерапії Ромчику потрібен препарат "Карбоплатин" на загальну суму 9 002,36 грн. Батьки просять всіх, кому не байдужа доля Ромчика, допомогти зібрати кошти для лікування їхнього улюбленого синочка!

 

ПІБ: Іванюк Роман Олександрович, 18.06.2013

Місто: Житомир

Діагноз: гліома обох зорових нервів

ID: 1733
Підтримали
Благодійна допомога
14.10.2015 16:17
585,00 грн.
Дмитрий Балан
14.10.2015 15:31
35,00 грн.
Благодійна допомога
14.10.2015 15:19
25,00 грн.
Благодійна допомога
14.10.2015 14:24
20,00 грн.
Благодійна допомога
14.10.2015 14:07
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вилікувати дитячі душі. 2
Підтримати
Здоров'я
Вилікувати дитячі душі. 2
Мета цього проєкту – оплатити 10 занять із психологами для 35 дітей з інвалідністю, у тому числі для сім…
Кроки Марка крізь тишу й біль
Підтримати
Здоров'я
Кроки Марка крізь тишу й біль
Маркові вже 6 років. Він досі не говорить, не має вказівного жесту, хоча розуміє звернене мовлення на по…
Женя прагне жити повним життям
Підтримати
Здоров'я
Женя прагне жити повним життям
Уже два роки життя Євгенія пов’язане з постійною боротьбою – у нього цукровий діабет 1 типу. Його хвороб…
Важливі заняття для Леоніда
Підтримати
Здоров'я
Важливі заняття для Леоніда
Цього хлопчика звуть Леонід, йому 3 рочки. Дорослі почали помічати, що Леонід не звертає увагу, коли до …
Показати всі