Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Активний

Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку

Розпочато: 28.06.2024
Львів
Активний
Залишилось зібрати
1119184,42 грн.
Зібрано у відсотках
12%
Потрібно зібрати
1273924,00 грн.

Найбільшому в західних областях України Центру дитячої нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії, що діє на базі Дитячої Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова — потрібен НЕЙРОЕНДОСКОП!

Це обладнання допоможе краще лікувати дітей з пухлинами, гідроцефалією та іншими важкими патологіями головного мозку.

Один із пацієнтів, для хірургічного лікування яких і потрібен нейроендоскоп — 3-річний Данилко з Полтавщини. Рік тому у малюка раптово зник апетит та змінилася хода. Виявилося, що це рак. Пухлина головного мозку утворилася в небезпечній і малодоступній ділянці — над зоровими нервами. Хірурги змогли видалити новоутвір лише частково через ризик пошкодити зір дитини І, як це часто буває з таким розташуванням пухлини, у дитини сформувалась гідроцефалія — її ще називають «водянкою головного мозку». Це захворювання, за якого в головному мозку накопичується надлишкова рідина і відбувається притиснення головного мозку, у дітей раннього віку часто сильно збільшується розмір черепа. Якщо не лікувати, то є ризик пристиснення стовбура головного мозку, а відтак і пошкодження життєво важливих відділів, що відповідають за дихання і кровообіг.

До Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова родина Данилка звернулася вже з гідроцефалією. Наші нейрохірурги впродовж двох місяців лікували малюка і виконали за цей час близько 10 операцій. Всі втручання мали на меті покращити стан дитини. Мова перш за все про видалення зайвих шунтів для виведення ліквору, яких у даного пацієнта було 5. Також Данилкові зробили біопсію пухлини, яка залишилися недовидаленою в ділянці поза зоровими нервами та почала збільшуватись. Нині хлопчик очікує онкологічне лікування, зокрема, хіміотерапію.

15% від усіх втручань в нашому Центрі нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії пов’язані саме з лікуванням гідроцефалії. Аби підвищити рівень якості медичної допомогти таким дітям як Данилко з Полтавщини наша лікарня потребує спеціального високоточного і малотравматичного обладнання. Мова про дитячий нейроендоскоп, що його нейрохірурги ще називають “педіскопом”.

Нейроендоскоп — це сучасний пристрій, що дозволяє виконувати операції на головному мозку через доступ розміром усього в 3-4 мм. Наразі наші нейрохірурги змушені оперувати ендоскопами із у рази більшим діаметром. Декілька із цих старих приладів вже відпрацювали своє і не можуть більше використовуватись.

Новий сучасний нейроендоскоп дозволить нашим нейрохірургам краще піклуватися про маленьких пацієнтів. Лікарі зможуть діставатися до глибинних ділянок головного мозку швидше, безпечніше і з більшою точністю, а значить — значно краще зможуть видаляти пухлини у найбільш небезпечних ділянках, ефективніше забирати зайву рідину чи більш точно проводити біопсію в складних ділянках головного мозку.

Саме тому із благодійною платформою dobro.ua ми розпочинаємо рятівний збір на нейроендоскоп. Його вартість — трохи більше 1,2 млн. гривень.

Долучайтеся до збору та допомагайте у порятунку дітей із захворюваннями головного мозку. 

*Дитяча Лікарня Святого Миколая діє на базі Першого медоб’єднання Львова

ID: 9541

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
19.07.2024 01:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
18.07.2024 23:31
1000,00 грн.
Благодійна допомога
18.07.2024 21:45
1500,00 грн.
Благодійна допомога
18.07.2024 13:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
18.07.2024 11:25
200,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Допоможемо подолати нестерпний біль
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо подолати нестерпний біль
Потрібна термінова допомога, щоб допомогти подолати нестерпний біль пораненому захиснику! Олександр отри…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Артем мріє перемогти епілепсію і вільно дихати. 2
Підтримати
Здоров'я
Артем мріє перемогти епілепсію і вільно дихати. 2
До 9 місяців Артем був здоровою дитиною, але з годом у нього стався перший напад, який тривав одну годин…
Хочу жити попри всі перешкоди
Підтримати
Здоров'я
Хочу жити попри всі перешкоди
У сім'ї Яни п'ять людей – і у всіх п'ятьох інвалідність. У Яночки ДЦП і дефіцит ваги, у батьків – неврол…
Показати всі