Дорога до серця
Дорога до серця
Завершений

Дорога до серця

Проект здійснює
Розпочато: 08.12.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
1043825,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1043825,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Проект "Дорога до серця" прагне встановити новий рекорд у кількості врятованих дитячих життів. Цього разу метою акції є допомога лікарням, які для багатьох батьків стають єдиною надією, бо на сотні кілометрів навколо вони більше ніде не отримають необхідної медичної допомоги для своїх дітей. Ми збираємо кошти на обладнання для лікарень Ковеля, смт Ратне, Дніпра та Києва.

Життя є найбільшою цінністю, а тим паче для людини, що тільки почала жити. Проект "Дорога до серця" прагне зробити так, щоб не залежно від того, народилась дитина в Києві чи в Ратному, вона мала шанс на порятунок і на початок власного шляху.

Ковельський пологовий будинок приймає близько 1 500 пологів на рік, із кожним роком збільшується відсотковий показник перебування новонароджених дітей у відділенні інтенсивної терапії та виходжування недоношених – від 8,2% у 2014 році до 9,5% у 2016 році; аналіз смертності немовлят вказує на необхідність у дооснащенні відділення інкубаторами для новонароджених, які допоможуть у виходжуванні недоношених дітей. Він призначений для створення ідеального мікроклімату, який дозволяє мінімізувати занепокоєння дитини і скоротити час на її лікування. Наявність інкубаторів для новонароджених допоможе у виходжуванні недоношених та дозволить знизити рівень смертності немовлят.

У Ратнівській центральній районній лікарні за 10 місяців 2016 року народилось 593 малюки, і 7% з них потребували невідкладної допомоги, яка супроводжуються штучною вентиляцією легень, адже це впливає не лише на виживання, а й на те, чи буде дитина фізично та розумово здорова. І не менш важливими є спеціальні сучасні фотолампи, для забезпечення фототерапії, що позбавляє необхідності робити малим пацієнтам переливання крові.

А Дніпровський центр дитячої кардіології та кардіохірургії є унікальною установою, адже з часу свого створення у 2008 році їх професійний рівень виріс на стільки, що 100% пацієнтів можуть отримати допомогу в центрі без потреби їхати в інші установи. Проте необхідність проведення операцій значно більша, ніж можуть фізично зробити лікарі, здебільшого через недостатню кількість медичного обладнання. Саме тому лікарня звернулась з проханням придбати обладнання першої необхідності – це інфузійні шприцеві насоси та пульсоксиметр.

І звичайно, ми вже традиційно допомагаємо Дитячому кардіоцентру, адже він є гордістю нашої країни, рятує життя тисячам дітей з усіх куточків України та багатьом діткам з інших країн. Лікарі Центру беруться, за найскладніші операції, для багатьох це остання надія.

Ми з Вами маємо можливість долучитись до порятунку життя і здоров’я мільйона дітей, для цього потрібно не багато – лише 3 гривні і запрошення приєднатися до акції якомога більше своїх друзів!

ID: 2696
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
05.05.2017 14:47
4,07 грн.
WOG
05.05.2017 14:10
1040808,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2017 11:36
40,75 грн.
Благодійна допомога
04.04.2017 18:05
101,83 грн.
Благодійна допомога
28.03.2017 19:10
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Повернутися за парту, а не в лікарню
Підтримати
Здоров'я
Повернутися за парту, а не в лікарню
Ще першого вересня Богданчик був у школі за партою, а вже через десять днів лежав на операційному столі.…
Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Літо
Підтримати
Здоров'я
Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Літо
Яскрава, літня та найголовніше - добра акція від мережі ресторанів Євразія знову в ефірі! Цього літа …
Ваня бореться за своє здоров’я!
Підтримати
Здоров'я
Ваня бореться за своє здоров’я!
Шокуючий діагноз "ДЦП" стає перешкодою для фізичного розвитку Івана, але, на щастя, не для розумового. Х…
Подаруємо діткам життя без болю
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо діткам життя без болю
"Невиліковно хворий" – діагноз, який перевертає життя людини та змушує жити за іншими правилами, робити …
Показати всі