Дорога до серця Аліси Степаненко
Дорога до серця Аліси Степаненко
Завершений

Дорога до серця Аліси Степаненко

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.02.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
102987,5 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
102987,50 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

2-річній Алісі терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера), так як в неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Про цю ваду батьки взнали коли дитині виповнився місяць. На обстеженні терапевт прослухала шум в серці дитини, і направила НІССХ ім. Амосова, на обстеження. На жаль, в НІССХ ім. Амосова підтвердили діагноз і повідомили, що без оперативного втручання не обійтися.

Якщо вчасно не зробити втручання, вада буде тільки збільшуватися, що негативно буде відображатися на загальному стані здоров’я дівчинки, а в подальшому, може призвести до серцевої недостатності у дитини. Алісочка дуже часто хворіє на застудні захворювання, і їй необхідний внутрішньосерцевий імплант (оклюдер) за допомогою якого сердечко дівчинки буде повністю здоровим. Але для малозабезпеченої родини сума в 102 987,50 грн є непідйомною. Давайте разом допоможемо дворічній дівчинці мати здорове сердечко!

Лист від мами:

"До Вас звертається мама Аліси Степаненко (05.11.2013 р.н.). Моїй молодшій донечці Алісочці 2 роки, і в неї діагноз: вторинний дефект міжпередсердної перетинки, мінімальний стеноз легеневої артерії. Коли Алісі виповнився 1 місяць, ми прийшли на огляд до педіатра і, прослуховуючи дитину, нам порадили звернутися до кардіолога і зробити кардіограму.

На прийомі у кардіолога був виявлений грубий шум у серці. Він направив нас в інститут ім. Амосова на УЗД серця. Щомісяця ми спостерігалися у дитячого кардіолога за місцем проживання. Аліса часто хворіла, і тільки в 10 місяців ми були на консультації у професора в інституті ім. Амосова, де і поставили остаточний діагноз – вроджена вада серця. Професор підтвердив необхідність проведення операції. На сьогоднішній день існують нові методики без глибокого наркозу із введенням внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера), який повністю виправить ваду. Після операції немає шраму на грудній клітині, і дитину виписують з лікарні через 2-3 дні. Великим недоліком є висока вартість обладнання (оклюдера).

Аліса часто хворіє застудними захворюваннями, і лікарі відразу призначають антибіотики, тому застуда ускладнює захворювання серця. Ми дуже хочемо зробити операцію нашій донечці, щоб вона жила повноцінним життям, але, на жаль, коштів на придбання імпланта не маємо. Я перебуваю у декретній відпустці, працює один чоловік, зарплата мінімальна. Наша сім'я своєї квартири не має, через відсутність коштів зі зйомної квартири переїхали до моїх батьків. У нас дві дочки: Альбіна, 10 років (народилася без батька, біологічний батько дитини нічим не допомагає). Старша дочка Альбіна теж хвора, у неї вроджена правобічна нефропатія (практично не працює права нирка) і вона спостерігається в уролога в дитячій лікарні всі 10 років. Поки операцію відкладаємо за порадою лікаря, і оформляємо інвалідність. Але на лікування постійно потрібні гроші. Сльози, безсонні ночі, постійний страх за життя моїх донечок...

Ми живемо разом з батьками у двокімнатній квартирі. Дуже важко і матеріально, і морально, і фізично, але це ніщо в порівнянні з життям. Якщо вчасно не зробити операцію, життя моєї молодшої дочки буде під загрозою. Нам дуже необхідна Ваша допомога!

Я зустрічала в житті чуйних людей, і впевнена, що і цього разу знайдуться люди, здатні зрозуміти мої почуття і допомогти!

З повагою, А.І. Степаненко"

 

ПІБ: Степаненко Аліса Віталіївна, 05.11.2013

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

ID: 1994
Підтримали
WOG
11.03.2016 12:08
102987,50 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Миколаївщина: надійний тил
Підтримати
Здоров'я
Миколаївщина: надійний тил
Найближча до фронту лікарня Миколаївщини стала місцем, де поранених людей повертають до життя. Як швидко…
Вдруге зробити перший крок
Підтримати
Здоров'я
Вдруге зробити перший крок
Софійка перемогла рак, але його наслідки продовжують отруювати життя малечі. Пухлина розміщувалася у так…
Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 4
Підтримати
Здоров'я
Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 4
Ось новонароджене маля не набирає вагу і часто хворіє… або навіть одразу з пологового потрапляє на опера…
Я хочу дихати!
Підтримати
Здоров'я
Я хочу дихати!
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Показати всі