Дорога добра
Дорога добра
Завершений

Дорога добра

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.05.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
3000000,39 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3000000,39 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Щороку в Україні майже 3 500 немовлят народжуються із вадами серця, які розвиваються ще під час вагітності. Приблизно 700 діток із них рятують у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова. Ще 19 000 діток народжуються передчасно. Більшість із них виходжують в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології. Ці дві величезні медичні установи потребують допомоги, адже для порятунку життів їм необхідне обладнання, бо самого професіоналізму лікарів та бажання рятувати життя – не достатньо. Успіх порятунку залежить від наявності сучасного медичного обладнання. 

Дитяча операційна – це серце Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Це саме та операційна, де працював Микола Михайлович Амосов. Це велика зала на 2 операційних місця. Коли надходять 2 критичних маленьких пацієнти, операції проводяться одразу на двох операційних столах. Тут також проводиться кесарів розтин у вагітних з критичною серцевою патологією, а також для народженої дитини з перинатально встановленою вродженою вадою серця. 

Столи, що зараз функціонують, – це здобутки гуманітарної допомоги початку 2000-х років. Звичайно, що вони дуже застарілі і створюють незручності під час операцій. Нові операційні столи мають електропривід, декілька кутів нахилу та обертання, що дозволить лікарям проводити операції будь-якої складності. Нове медичне обладнання підвищить безпеку пацієнта та дасть шанси на довге та здорове життя дітям. За рік буде врятовано 300 дітей та вагітних на цих операційних столах.

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології є єдиною в Україні науково-практичною установою, що в комплексі вирішує всі нагальні питання охорони материнства і дитинства. Тут проходять лікування діти з усіх регіонів України і найважчі категорії хворих. Насамперед це ті хворі, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання, і Інститут виконує роль інстанції, куди з надією на одужання приїздять майбутні мами та хворі дітки. Більшість вроджених вад можуть оперувати тільки в ІПАГ із причини наявності унікального досвіду та фахівців.

Наразі у відділення анестезіології та реанімації вкрай необхідний кювез для виходжування передчасно народжених немовлят. Такий кювез для недоношеної дитинки створює умови внутрішньоутробного перебування. Немовлятко ніби перебуває у животику мами, а це сприятливо впливає на його адаптацію, подальший розвиток та повне одужання. Він забезпечує автоматичну подачу кисню із підтриманням оптимальної температури, забезпечує вологістю, а мама може вільно контактувати зі своєю кровинкою за потреби. У відділенні є 2 кювези, які взагалі не функціонують, оскільки вони відпрацювали свій ресурс.

Задля забезпечення цих двох лікарень сучасним медичним обладнанням, 1 червня 2021 року компанія WOG спільно з благодійним фондом "Твоя опора" разом із Машою Єфросиніною та благодійною платформою dobro.ua оголосила про початок нового етапу соціального проекту "Дорога добра".

Цього року ми ставимо масштабну мету – зібрати майже 3 млн грн на придбання сучасного медичного обладнання для дитячої операційної Інституту Амосова та для відділення анестезіології та реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології.

На зібрану суму буде придбано 2 операційні столи в інститут Амосова та кювез в ІПАГ. Це обладнання значно поліпшить перебіг операцій та період виходжування для маленьких пацієнтів Інститутів. 

І саме ви можете стати частиною важливої місії та приєднатись до проекту трьома способами:

1. Придбати кавовий напій в особливому благодійному горнятку на будь-якому АЗК мережі WOG та WOG CAFE. Вартість напою в такому горнятку на 3 гривні дорожча, ніж у звичайному.

2. Можете зробити внесок на цей проект, і всі кошти будуть спрямовані на купівлю обладнання для двох дитячих лікарень.

3. Ви можете відправити благодійне SMS на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн).

Зазначимо, що проект триває більше 11 років. Завдяки кожному, хто в той чи інший час приєднався до акції, було зібрано понад 20 млн грн. Це дозволило забезпечити дорогий ремонт обладнання в медзакладах по всій країні, придбати для них нові сучасні апарати, тим самим рятуючи дитячі життя. За час попередньої хвилі акції, яка завершилася наприкінці літа 2020 року, встановлено рекорд – зібрано понад 3 млн грн. На зібрані кошти було придбано обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова.

Приєднуйтесь до акції, яка має на меті врятувати тисячі передчасно народжених дітей та дітей з вадами серця!

ID: 7168
Підтримали
WOG
20.09.2021 18:47
690198,49 грн.
Happy's
10.09.2021 21:16
0,39 грн.
WOG
01.09.2021 14:55
1000000,00 грн.
Антон Савченко
01.09.2021 13:14
101,96 грн.
Благодійна допомога
30.08.2021 16:38
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Зараз у Артема немає жодного слухового апарату! Хлопчик розмовляє зі значними вимовними дефектами та жес…
Допоможіть Вероніці з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вероніці з лікуванням
Через асфіксію плоду майбутній мамі зробили кесареве. Дівчинку рятували в реанімації, у неї з’явилася жо…
Маленька Женя хоче бачити світ
Підтримати
Здоров'я
Маленька Женя хоче бачити світ
"У вашої дівчинки синдром Дауна". І Земля припинила обертатися для Наталії. Як у старій кінострічці, оди…
Стати на ноги після стрибка
Підтримати
Здоров'я
Стати на ноги після стрибка
Дмитро – активний хлопець, що любив після господарських справ відпочивати з друзями на річці. Так було і…
Показати всі