Друге життя для кисневих апаратів. 3
Друге життя для кисневих апаратів. 3
Завершений

Друге життя для кисневих апаратів. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.03.2024
Україна
Завершений
Всього зібрано
16000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16000,00 грн.

Дихальна недостатність викликає страждання від задухи та спричиняє незворотні процеси в організмі – часто, на жаль, критичні. Наш фонд передає важко хворим людям кисневі концентратори у безоплатне користування на весь період, що вони потребують.

Це люди з онкологічними хворобами, вродженими захворюваннями легень, перенесеним ковідом. У кожного своя історія, та всім їм важко зробити вдих-видих, які здорова людина робить неусвідомлено. Коли апарат більше не потрібен, він повертається на склад фонду, проходить дезінфекцію, замінюються фільтри та дихальні трубочки. Дихання не повинне приносити муки!

Іноді лише заміни витратних буває недостатньо, усім приладам із часом потрібен ремонт і відновлення. Аби швидко реагувати на запити про допомогу, усі наші апарати повинні бути справними. Тож цей проєкт – на оплату діагностики та ремонту кисневих концентраторів. Адже значно дешевше замінити одну деталь, аніж купувати нове обладнання.

Ми дуже просимо допомогти оплатити ремонт кисневих концентраторів, аби більше людей отримали своєчасну допомогу.

ID: 9350
Підтримали
49
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
2633 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.05.2024 21:39
2633,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2024 17:20
1000,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2024 13:25
400,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2024 12:01
50,00 грн.
Елена Теплова
10.05.2024 11:49
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крихітці потрібне лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Крихітці потрібне лікування. 3
Перший місяць життя маленької Вікторії сповнював батьків надією – дівчинка народилася вчасно, росла й на…
Страждання Богдана можна полегшити. 2
Підтримати
Здоров'я
Страждання Богдана можна полегшити. 2
Богдану 12 років, і два з них він хворіє на інсулінозалежний діабет. Активне життя дається хлопцю важко.…
Ромчик мужньо тримається
Підтримати
Здоров'я
Ромчик мужньо тримається
Ромчику 6 років, він друга дитина в сімʼї, і у нього цукровий діабет 1 типу. Ромчик дуже мужньо витримує…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Показати всі