ДЦП та великі досягнення Іллі. 3
ДЦП та великі досягнення Іллі. 3
Завершений

ДЦП та великі досягнення Іллі. 3

Розпочато: 21.02.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
15580,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15580,00 грн.

Це Ілля Кравченко – веселий, дотепний, розумний і життєрадісний хлопчик. Йому вже 15 років. Діагноз Іллі: ДЦП, правосторонній геміпарез, груба контрактура правого гомілковостопного суглоба та когнітивний розлад. Для розвитку і підтримання здоров’я хлопцю потрібне постійне лікування, яке він отримує у клініці В.А. Берсенєва вже 11-й рік, і за цей період Ілля має неабиякі результати: Іллюша вже повністю стає на праву стопу, він може проходити чималі відстані з допомогою, але частково користується візком. Хлопець частково обслуговує себе, завдяки чому у нього з'явилися можливості для різних поїздок.

Попри болючі процедури, які Ілля витримує з мужністю, в лікарні він взагалі почувається, як у себе вдома: тут його завжди чекає тепла атмосфера і нагода поспілкуватися з друзями, яких у нього вже дуже багато. Хлопець усім дарує свою чарівну посмішку і кожному покращить настрій.

Ілля навчається у 9-му класі загальноосвітньої школи за індивідуальною формою. Його улюблені предмети – біологія, географія, малювання, музика та математика. Українська література і мова даються йому важче, але він дуже старається. Хлопець почав сам писати літери, він читає і пише слова, рахує. Наука дається Іллі складно, але попри труднощі, він поступово рухається вперед. Ілля дуже любить навчатися у школі, після кожного уроку він приходить і радісно каже: "Мамо, я сьогодні дізнався стільки нового!". І починає захоплено розповідати, про що саме.

Ілля постійно ставить багато запитань про навколишній світ, суспільні процеси, людські взаємини, чим мимоволі змушує його маму також весь час навчатися, шукати відповіді і знаходити потрібні слова для пояснення, іноді навіть парадоксальних, несподіваних і дещо незручних питань. Мама Іллі радіє, що він такий допитливий і небайдужий. Разом із ним вони постійно знаходяться у творчому пошуку і розвитку. І це чудово.

Ілля дуже позитивний і сонячний, відкритий і співчутливий до всього живого. Він любить годувати тварин і птахів, цікавиться їх незвичайними породами і видами, дуже любить спілкуватися, вивчає напам’ять і виразно декламує вірші, співає, малює, робить аплікації з пластиліну, паперу, фетру.

Ілля дякує всім його добрим янголам-охоронцям і помічникам за допомогу, добрі поради, підтримку, позитив та молитви. Хлопчику наразі також необхідні кошти на лікування. Адже мама Іллі повноцінно працювати не може, адже постійно доглядає за сином. Коштів обмаль, їх вистачає лише на найнеобхідніше, а на лікування їх немає взагалі. 

Допоможіть нам, будь ласка, зібрати необхідні кошти, щоб Іллюша міг і надалі отримувати потрібне лікування і мати можливість рости і розвиватися! 

Повне ім’я: Кравченко Ілля Сергійович, 05.06.2006 р.
Місто: смт Макарів, Київська обл.
Діагноз: ДЦП, правосторонній геміпарез, груба контрактура правого гомілкового суглоба
ID: 7949
Підтримали
Благодійна допомога
17.09.2022 22:31
1218,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2022 17:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2022 17:10
120,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2022 02:25
3000,00 грн.
Назарій Кобильник
14.09.2022 18:05
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 2
Катя від народження хворіє на симптоматичну епілепсію, що вимагає постійного прийому протисудомних медпр…
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Ще один крок до мети Насті
Підтримати
Здоров'я
Ще один крок до мети Насті
ДЦП – це тяжкий діагноз, з яким живе Настя, і через тонус та біль намагається здобувати щось нове та дуж…
Показати всі