Ілля невтомно долає перешкоди
Ілля невтомно долає перешкоди
Завершений

Ілля невтомно долає перешкоди

Розпочато: 19.01.2023
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
29140,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29140,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Починаючи з п’яти років Ілля проходить лікування в клініці "Інститут проблем болю", після такого тривалого лікування хлопчик має вже неабиякі результати: на сьогодні діагноз Іллі від "ДЦП зі спастичним тетрапарезом" змінився на "ДЦП, правосторонній геміпарез, груба контрактура правого гомілковостопного суглоба та когнітивний розлад". Ілля вже стає на праву стопу повністю, все більше обслуговує себе, може проходити чималі відстані зі сторонньою допомогою, але частково користується візком. Завдяки чому можливості його поїздок дещо розширилися.

Сьогодні Іллі вже 16 років. Він учень 10-го  класу загальноосвітньої школи сімейної форми навчання. Йому подобається вчитися. Особливо юнак цікавиться біологією, зоологією, анатомією людини, географією та математикою. Він вже сам почав писати слова, читає і рахує. Наука дається йому складно, але попри труднощі він поступово рухається вперед. Ілля любить займатися творчістю: вчити напам’ять вірші і декламувати їх, вчити і співати пісні, малювати картини, виготовляти аплікації з пластиліну, паперу та фетру. В міру своїх можливостей він займається спортом, ходить по біговій доріжці, завдяки чому трохи зміцнив м’язи ніг. Нещодавно до його інтересів додалися освоювання мистецтва гри в шахи та шахмати, щоправда, це лише перші кроки, але для розвитку мислення та логіки він взяв ці заняття собі на озброєння. 

Ілля має дар відкривати серця і знаходити друзів. Куди б не подорожували, завдяки своїй безпосередності, відкритості, чуйності, спостережливості і комунікабельності, попри хворобу, він завжди знаходить друзів. Тому коло спілкування хлопчика весь час розширюється. Ілля дуже любить тварин, птахів, і спілкування з ними для нього є дуже важливим. Де б він не був, обов’язково когось нагодує – чи птахів у парку після процедур у лікарні, чи котиків із собачками десь по дорозі, або лелек та пеліканів у зоопарку.

Він росте, розвивається, і мама Іллі невимовно тішиться кожному його навіть найменшому досягненню, кожному новому захопленню, дивується щораз приємним життєвим сюрпризам і вчиться сприймати разом із ним це життя як подарунок, знаходячи позитив у всьому. І Бог їм у цьому допомагає.

Мама Іллі невимовно вдячна долі за таку чудову можливість вже стільки років проходити курси лікування в клініці В.А. Бєрсєнєва, де у них тепер теж багато хороших друзів. Іллюша завжди із нетерпінням чекає на ці поїздки, і навіть болючі процедури навчився терпіти по-чоловічому.

"Ми завжди безмірно вдячні всім нашим помічникам і благодійникам за добрі слова підримки, за будь-яку допомогу, пораду та увагу. Намагаємося йти вперед і долати нові вершини. Та без Вашої допомоги нам не впоратися. З чоловіком ми давно розлучені. Виховую і лікую сина самотужки. Батьки та родичі як можуть підтримують нас, але коштів всеодно не вистачає. Тому звертаюся до Вас за допомогою зібрати кошти на черговий курс лікування, який дасть можливість і надалі розвиватися моєму сину і радувати нас своїми новими досягненнями. З повагою, глибокою вдячністю та найкращими побажаннями у Новому, 2023 році: Миру, Перемоги, здоров’я, щастя, достатку та родинної злагоди і благополуччя. Мама Іллі, Герасименко Галина".     

Повне ім’я: Кравченко Ілля Сергійович, 05.06.2006 р.
Місто: смт Макарів, Київська область
Діагноз: ДЦП
ID: 8490
Підтримали
Благодійна допомога
24.01.2023 15:08
2218,00 грн.
Благодійна допомога
23.01.2023 22:34
7500,00 грн.
Благодійна допомога
23.01.2023 21:35
1000,00 грн.
Благодійна допомога
23.01.2023 17:39
272,00 грн.
Родина Тимченко
23.01.2023 17:11
80,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Мета нашого проєкту: закупити в Національний інститут раку модульні монітори та повнолицьові маски, які …
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Показати всі