Дві хвороби – одна дитина
Дві хвороби – одна дитина
Завершений

Дві хвороби – одна дитина

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.04.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
32538,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32538,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Не знаю, з чого й почати…", - зазвичай так звучать слова матері, вбитої горем, яка заради своєї хворої дитини готова пожертвувати всім, навіть своїм життям. Рак – страшний вирок. Почувши це слово, душа в жаху стискається, а час починає зворотній відлік. Але ще страшніше, коли цей незворотний вирок звучить по відношенню до твоєї маленької дитини. Весь світ перевертається, минуле втрачає сенс, холодний жах сковує розум. Як все це пережити? Як дивитися на нестерпні муки рідної кровиночки, яка стала сенсом усього життя?

Олеся Бурзаєва народила доньку Лілю після четвертої спроби виносити плід. Практично всю вагітність майбутня мама пролежала в лікарні на збереженні. Маля народилося в строк – рівно через сорок тижнів. Для Олеси пологи були дуже важкими, тривали більше 16 годин. Після народження дівчинка практично не подавала ознак життя, закричала тільки після підключення до кисню. Потім у дитини взяли кров із п'яти і зробили щеплення БЦЖ. Підсумок: аналіз крові показав, що у малятка рідкісне генетичне захворювання – фенілкетонурія. Через три місяці після БЦЖ у дівчинки з'явився лімфоденіт – дві шишки під пахвою і на плечі розміром з перепелине яйце. Далі лікарі провели дитині дві операції з видалення лімфовузлів, з інтервалом у два тижні. І от напередодні 4-го Дня народження дівчинки, 5 квітня 2014 року, Ліля разом з мамою потрапили до ОЦКЛ Донецька в дитяче онкогематологічне відділення з анемією: гемоглобін впав до 27. Вже в лікарні малятку зробили розгорнуті аналізи крові. Словами не пояснити, що пережила Олеся, мама хворої дитини, коли у її дочки 4 рази, без анестезії, брали пункції зі спини та грудей.

Діагноз, поставлений фахівцями, був вкрай невтішний: гострий лімфобластний лейкоз, розгорнута форма. Лікування – тривале, не менше двох років, і дуже важке. Чи перенесе організм хворої на фенілкетонурію дитини, ослаблений жорсткою дієтою, хіміотерапію, - відомо тільки Богу. Лікарі розводять руками, у них таких випадків у практиці ще не було...

Поки дівчинка проходить лікування, мамі необхідно щодня купувати ліки за списком. Крім основних препаратів, це ще й вата, спирт, крапельниці, фізрозчин, подовжувачі на крапельниці, шприци, лейкопластир, бинти тощо. Загалом, окрім самої "хімії", яку лікарні забезпечує Благодійний фонд Рината Ахметова "Розвиток України", купувати треба ВСЕ! За перші п'ять днів перебування Лілі в лікарні один похід в аптеку обійшовся її мамі в 700 грн. Олеся – мати-одиначка, перебуває у відпустці по догляду за дитиною, живе з донькою на пенсію за її інвалідністю та допомогу за інвалідністю. Грошей катастрофічно не вистачає. Для того, щоб допомогти хворій дівчинці, необхідні гроші на її складне та тривале лікування, а також на спеціальне харчування для хворих на фенілкетонурію.

Без співчуття і милосердя жити в цьому світі важко, особливо хворій людині. Саме співчуття і милосердя – це нероздільне злиття розуміння та благородного вчинку. Дуже важливо ВЧАСНО ДОПОМОГТИ хворій маленькій дівчинці та дати її рідним надію. Разом ми можемо почути їх біль і протягнути руку допомоги.


ПІБ: Бурзаєва Лілія Андріївна, 08.06.2010 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: Гострий лімфоблостний лейкоз пре В-варіант з ноекспресією СД 13, розгорнутий період; фенілкетонурія (метоболічні порушення в організмі, неправильно розщеплюється білок)

ID: 948
Підтримали
Благодійна допомога
21.07.2014 17:47
20,00 грн.
Благодійна допомога
21.07.2014 10:33
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.07.2014 22:52
50,00 грн.
Благодійна допомога
20.07.2014 21:39
30,00 грн.
Сергій Олійник
20.07.2014 19:29
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
"Мрію побачити перші кроки сина"
Підтримати
Здоров'я
"Мрію побачити перші кроки сина"
Артемчик не може ходити через пухлину, яку лікували з народження. Ще в одеському пологовому запідозрили …
Вади слуху заважають Жені повноцінно жити
Підтримати
Здоров'я
Вади слуху заважають Жені повноцінно жити
У 5 років мама Жені помітила, що він дуже гучно вмикав телевізор і часто перепитував, коли хтось говорив…
Доля Артема – боротися і перемагати
Підтримати
Здоров'я
Доля Артема – боротися і перемагати
Після народження Артемові не давали шансів на життя: кома, судоми, пневмонія, гіпоксія та багато інших с…
Helen Doron English допомагає Незламним
Підтримати
Здоров'я
Helen Doron English допомагає Незламним
"Англійська Хелен Дорон" приєднуються до благодійної ініціативи, щоб допомогти зібрати 100 мільйонів на …
Показати всі