Галя мріє ходити. 2
Галя мріє ходити. 2
Завершений

Галя мріє ходити. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
13900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13900,00 грн.

Галя народилася зовсім крихітною – вагою 1 600 грамів. І все від першої миті життя відчайдушно боролася за нього. Одразу з пологової зали – до реанімації, а звідти – до дитбудинку. У Галини – ДЦП, який не дає дівчині відчувати себе вільною. Самостійно дівчина опанувати своє тіло, яке страждає від напруги, не може. Допомоги чекати немає від кого – Галя зростає в інтернаті.

Галя народилася зовсім крихітною – вагою 1 600 грамів. І все від першої миті життя відчайдушно боролася за нього. Одразу з пологової зали – до реанімації, а звідти – до дитбудинку. У Галини – ДЦП, який не дає дівчині відчувати себе вільною. Самостійно дівчина опанувати своє тіло, яке страждає від напруги, не може. Допомоги чекати немає від кого – Галя зростає в інтернаті.

Галя сьогодні навчається в 9-му класі, гарно вчиться, любить читати книжки, особливо українську літературу. Мріє в майбутньому стати вихователем. Підлоги Галя торкалася лише пальчиками на ніжках, вони не розгиналися в колінах, бо сухожилля, як це зазвичай буває з її діагнозом, не встигали рости за м’язами. Аби це виправити, дівчинку прооперували: сухожилля на кінцівках надрізали, і вони розрівнялися. Це великий успіх, і його якнайшвидше потрібно закріпити реабілітаціями. Дівчині рекомендовано проходити їх 4-ри рази на рік.

Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у період з 29 жовтня по 7 листопада 2018 року Галі були надані реабілітаційні послуги в РЦ "Вільний Рух", а саме консультація невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта. Кожного дня дівчині робили лікувальний масаж, розробляли суглоби, проводили парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика), підвісну терапію, заняття на тренажерах, гідромасажні ванни, дарсонвалізації. Також були заняття в басейні. Все це потрібно для лікування дуже перспективної дівчинки.

На початку реабілітації у Галі спостерігалася спастичність нижніх кінцівок. Але в процесі реабілітації вона зменшилася. Саму реабілітацію Галя перенесла дуже добре. Окрім цього, покращилась еластичність м’язів спини, рук та ніг. Ми, на жаль, не можемо познайомити вас із Галею ближче, розповісти про причини розставання з мамою і про те, чи є в неї рідні люди, адже вона – вихованка дитбудинку. Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Розміщувати хоча б статус, ім’я і фото дитини нам дозволяють пункти 46 та 47 Постанови Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р.

Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про Галю на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми однозначно можемо стверджувати: дитина потребує допомоги. Особисто з нею знайомі, організовували для неї обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами, вели з ними діалоги на предмет лікування дитини і її реабілітації. Нині точно можемо сказати: якщо не продовжити реабілітації, то ніжки дівчини знову скрутить від напруги і всі муки з операцією будуть марними. На сьогодні необхідно дитині пройти чергову реабілітацію в РЦ "Вільний Рух", її вартість 13 900 грн. Сподіваємося на вашу підтримку, щоб допомогти Галі не зупинятися на шляху до здоров’я.

 

 

ПІБ: Галина

Діагноз: ДЦП, нижній спастичний парапарез зі стійким порушенням функції ходьби

ID: 4730
Підтримали
Благодійна допомога
26.01.2019 11:27
13095,73 грн.
Благодійна допомога
25.01.2019 12:48
203,92 грн.
Благодійна допомога
20.01.2019 19:15
61,19 грн.
Благодійна допомога
18.01.2019 15:03
30,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2019 13:57
509,16 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
Здоровий зір для дітей!
Підтримати
Здоров'я
Здоровий зір для дітей!
У відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії лікарні "Охматдит" необхідний портативний автокерато…
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор. На ста…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Показати всі