Галявина народних казок
Галявина народних казок

Галявина народних казок

Проект здійснює
Розпочато: 19.09.2012
м. Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
36,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Наші діти забули хто такий Івасик Телесик та Котигорошко! Вони плутають Колобка із телепузиком, Козу-дерезу із радістю проміняють на покемонів. ГО «Спас» вирішила повернути дітям Запоріжжя Українську казку – створити «Галявину народних казок» із фігурами казкових героїв. І чим більше дорослі знайдуть для цього грошей – тим більше казок поселиться на цій чарівній галявині!

Запоріжжя – промислове місто, де гостро стоїть проблема відпочинку дітей. Майже відсутні безпечні місця для дитячих розваг. Наша ціль - створити дитячий комплекс «Галявина казок». Встановити там каруселі, гойдалки, і найцікавіше – фігури героїв наших казок.

Діти в Запоріжжі зростають серед зведених ще за ряданських часів гойдалок, які, здебільшого, мають аварійний стан, серед пляшок і цигарок, розкиданих молоддю в тих парках, що ще лишилися…

Тому школа козацького бойового мистецтва «Спас» будує на території комплексу «700-літній Запорозький Дуб» галявину українських казок і сучасний розважальний майданчик «Котигорошко». У разі підтримки проекту галявина налічуватиме більше 20-ти фігур героїв народних казок з дерева. А дитячий майданчик буде складатися з барабанів для бігу у вигляді діжок, каруселей, гойдалок, пісочниць, а також різьблених лавок для відпочинку дорослих і малечі.

Такий комплекс вирішує не лише проблему безпечного та доступного дозвілля дітей та їх батьків (комплекс охоронятиметься цілодобово, а вхід на його територію буде безкоштовний), проект також торкається питань поваги дитини до історико-культурних надбань. Біля Запорізького Дубу дітей зустрічатимуть одвічні персонажі українського фольклору: Івасик Телесик, Котигорошко, Роксолана, Пес Сірко, Козак Мамарига. Ми нарешті повернемо нашим дітям справжню казку та її цікавих героїв, хоч трохи відволічемо від комп’ютерів та телевізорів.

В рамках фестивалю народного мистецтва «Запорозький Спас» різблярами вже зведено більше 10 дерев’яних фігур. На жаль, на інші 10 грошей не знайшлося. А так хочеться зробити куточок казок ще більш чарівним та затишним. Прохання до усіх небайдужих і добрих людей допомогти нам у цій справі! Візьміть участь у створенні казки!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 36 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
23.08.2013 12:49
10,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2013 15:15
5,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2013 15:15
5,00 грн.
Благодійна допомога
27.06.2013 14:03
1,00 грн.
Вікторія Дідур
11.10.2012 15:33
15,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії "Підтримка громад"
Підтримати
Підтримка громад
Скарбничка категорії "Підтримка громад"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на різноманітні проекти, мета яких - підтримувати та розвивати проекти міс…
Показати всі