Галявина народних казок
Галявина народних казок

Галявина народних казок

Проект здійснює
Розпочато: 19.09.2012
м. Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
36,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Наші діти забули хто такий Івасик Телесик та Котигорошко! Вони плутають Колобка із телепузиком, Козу-дерезу із радістю проміняють на покемонів. ГО «Спас» вирішила повернути дітям Запоріжжя Українську казку – створити «Галявину народних казок» із фігурами казкових героїв. І чим більше дорослі знайдуть для цього грошей – тим більше казок поселиться на цій чарівній галявині!

Запоріжжя – промислове місто, де гостро стоїть проблема відпочинку дітей. Майже відсутні безпечні місця для дитячих розваг. Наша ціль - створити дитячий комплекс «Галявина казок». Встановити там каруселі, гойдалки, і найцікавіше – фігури героїв наших казок.

Діти в Запоріжжі зростають серед зведених ще за ряданських часів гойдалок, які, здебільшого, мають аварійний стан, серед пляшок і цигарок, розкиданих молоддю в тих парках, що ще лишилися…

Тому школа козацького бойового мистецтва «Спас» будує на території комплексу «700-літній Запорозький Дуб» галявину українських казок і сучасний розважальний майданчик «Котигорошко». У разі підтримки проекту галявина налічуватиме більше 20-ти фігур героїв народних казок з дерева. А дитячий майданчик буде складатися з барабанів для бігу у вигляді діжок, каруселей, гойдалок, пісочниць, а також різьблених лавок для відпочинку дорослих і малечі.

Такий комплекс вирішує не лише проблему безпечного та доступного дозвілля дітей та їх батьків (комплекс охоронятиметься цілодобово, а вхід на його територію буде безкоштовний), проект також торкається питань поваги дитини до історико-культурних надбань. Біля Запорізького Дубу дітей зустрічатимуть одвічні персонажі українського фольклору: Івасик Телесик, Котигорошко, Роксолана, Пес Сірко, Козак Мамарига. Ми нарешті повернемо нашим дітям справжню казку та її цікавих героїв, хоч трохи відволічемо від комп’ютерів та телевізорів.

В рамках фестивалю народного мистецтва «Запорозький Спас» різблярами вже зведено більше 10 дерев’яних фігур. На жаль, на інші 10 грошей не знайшлося. А так хочеться зробити куточок казок ще більш чарівним та затишним. Прохання до усіх небайдужих і добрих людей допомогти нам у цій справі! Візьміть участь у створенні казки!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 36 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ID: 467
Підтримали
Благодійна допомога
23.08.2013 12:49
10,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2013 15:15
5,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2013 15:15
5,00 грн.
Благодійна допомога
27.06.2013 14:03
1,00 грн.
Вікторія Дідур
11.10.2012 15:33
15,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії "Підтримка громад"
Підтримати
Підтримка громад
Скарбничка категорії "Підтримка громад"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, мета яких - підтримувати та розвивати проекти місцевих громад …
Сучасна бібліотека – для сучасних дітей
Підтримати
Підтримка громад
Сучасна бібліотека – для сучасних дітей
Із шкільних років ми звикли до певного образу бібліотеки: книжне зібрання, формуляри та печатки на книжк…
Показати всі