Гепатит С!
Гепатит С!
Завершений

Гепатит С!

Розпочато: 23.05.2012
м. Київ
Завершений
Всього зібрано
1010,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1010,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мене звати Ганна. Ми з чоловіком і 6-місячною дитиною живемо в орендованій квартирі. Під час вагітності я дізналася, що хвора на гепатит С. Хвороба небезпечна тим, що може вражати як в найкоротші терміни (протягом року), так і може бути неактивною все життя. Але це не мій випадок. А я дуже хочу вилікуватися, ростити і виховувати свого синочка! Але своїми силами всю суму на курс лікування нам не зібрати... 

Гепатит С вражає клітини печінки і якщо вчасно не вбити вірус, це призводить до цирозу печінки. Визначити коли і як ти був інфікований - неможливо. Причиною можуть бути всі процедури, що пов'язані з небезпекою подряпатися, поранитися - салони краси (манікюр, педикюр), стоматолог і т.д і т.п. Але для мене це вже абсолютно не має значення ...

При генотипуванні дізналися, що в мене генотип 1, це означає, що курс лікування становить 1 рік. Мій курс лікування передбачає щотижневі ін'єкції і постійний прийом пігулок. Крім цього - щомісячні аналізи крові. Аналіз береться строго в один і той же день тижня, пропустити або зробити його раніше або пізніше - неможливо. Інакше втрачається сенс лікування. І препарат для ін'єкцій повинен постійно знаходитися в спеціальному контейнері при певній температурі.

Крім того, що лікування складне і дороге, воно ще й дуже важко протікає, як фізично, так і психологічно. Супроводжується перепадами температури, болем у м'язах і суглобах, в крові через місяць лікування може бути виявлена анемія. Окрім іншого - психічні розлади, депресії, перепади настрою, занепад сил. Під час лікування потрібно дотримуватися найсуворішої дієти, і потім підтримувати її протягом усього життя. У список заборонених продуктів входять сметана, помідори, консервація, шоколад, цитрусові. Весь список мені надасть лікар, як тільки у нас буде повна сума грошей для лікування.

Лікарі не беруться лікувати пацієнта, не маючи всієї суми. Адже укол потрібно робити щотижня! А раптом не буде грошей? Все лікування нанівець. Так що, сподіваюся на допомогу добрих людей і Божу силу. Ось така моя історія. Спасибі велике за Вашу допомогу, підтримку. Я сподіваюся, що в нашому світі ще існують люди, які здатні подарувати надію іншим на щасливе і довге життя!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
24.03.2013 20:36
500,00 грн.
Анонімна допомога
17.02.2013 17:33
100,00 грн.
Анонімна допомога
23.01.2013 13:55
100,00 грн.
Анонімна допомога
15.12.2012 19:11
100,00 грн.
Анонімна допомога
15.12.2012 15:39
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Підтримати
Здоров'я
Ви потрібні Марічці. 2
За 2 роки життя Марійка перенесла кілька хірургічних операцій і це – лише початок випробувань. Маленька…
Підтримати
Здоров'я
Друге життя для кисневих апаратів
Тут ти можеш збільшити шанси людей отримати кисневий апарат, коли стане зле від тяжкої пневмонії чи раку…
Підтримати
Здоров'я
Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться".Богдан – звичайний симпатичний паруб…
Показати всі