Гліб: мене не здолати
Гліб: мене не здолати
Завершений

Гліб: мене не здолати

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.06.2022
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
42500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
42500,00 грн.

6-річний Гліб усе своє життя хворіє. У хлопчика ДЦП, симптоматична епілепсія і груба затримка психомоторного розвитку. Він народився напівживим, пуповина обвила його шию, а серцебиття зашкалювало. Гліб переніс набряк мозку, у нього зʼявилися судоми, потім була реанімація, згодом – медикаментозний сон і цілий ряд діагнозів, які супроводжують хлопчика досі.

Гліб проходив терапію: заняття з реабілітологами у спеціалізованих центрах допомагали йому. Після таких занять у хлопчика зʼявлялися нові вміння, його стан з кожним разом покращувався. Завдяки систематичному лікуванню Гліб почав висловлювати емоції, вимовляти певні склади і навіть крокувати, його тіло стало більш слухняним, ручки і ніжки зміцніли.

А тоді розпочалася війна, яка принесла всім нам багато горя. Сімʼя вимушена була тимчасово покинути домівку в Дніпропетровській області, проте зараз вони повернулися додому у Вільногірськ. Стан Гліба, на жаль, погіршився: у хлопчика стався "відкат", і знову зʼявилися епілептичні напади. Проте лікар призначив хлопчикові новий препарат, який має йому допомогти.

Друзі, Глібові дуже потрібно на реабілітацію, поки його стан не погіршився ще більше. Ми розпочинаємо збір коштів на новий курс лікування для Гліба у столичному реабілітаційному центрі. Підтримайте цього чудового хлопчика, ви йому зараз дуже потрібні!

Повне ім’я: Прилипко Глєб Вадимович, 15.07.2015 р.
Місто: Вільногірськ, Дніпропетровська обл.
Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, симптоматична епілепсія з міоклонічними і парциальними нападами, груба затримка психомоторного розвитку
ID: 8113
Підтримали
119
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
9341 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.06.2022 18:08
335,78 грн.
Благодійна допомога
10.06.2022 18:06
2639,75 грн.
Благодійна допомога
10.06.2022 17:21
203,06 грн.
Благодійна допомога
10.06.2022 17:19
198,80 грн.
Благодійна допомога
10.06.2022 12:47
101,52 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Підтримати
Здоров'я
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Ще до свого народження Артем уже боровся за своє життя. Сьогодні Артему уже 15, і він мріє про щасливе і…
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Підтримати
Здоров'я
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Ніколь народилась і не заплакала. З самого народження дівчинка бореться за своє життя. Два тижні реаніма…
Допоможіть жити та розвиватися всупереч аутизму!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть жити та розвиватися всупереч аутизму!
У сім'ї православного священника сталася біда. Під час вагітності другою дитиною матінка перехворіла на …
Подаруймо частинку доброти для Насті. 3
Підтримати
Здоров'я
Подаруймо частинку доброти для Насті. 3
Танасієнко Настя народилася на 40 тижні вагітності, проте під час пологів наковталася зелених вод, через…
Показати всі