Горбатий ангел
Горбатий ангел
Завершений

Горбатий ангел

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.04.2016
Закарпатська область
Завершений
Всього зібрано
72892,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
72892,00 грн.

До 9-ти років в історії хвороби Маші лікарі писали - здорова! У дівчинки ріс горб, а лікарі як сліпі не бачили, що дитині необхідне лікування. З раннього дитинства мама Наталя помітила, що з її донькою щось не так - на спині малятка ріс горбик. До яких тільки лікарів вона не зверталась у Закарпатській області, але всі відмахувалися від неї. Вони ніби спеціально закривали очі на зростаючий горб Маші і говорили, що все пройде само собою. І єдине лікування, яке вони рекомендували - це масаж!

Маша росла і деформація ставала все помітнішою. Але лікарі наполегливо стояли на своєму і твердили, що дитина здорова, про це свідчать виписки з історії хвороби дівчинки, в яких є підписи лікарів і печатки лікарень та запис «ЗДОРОВА».

Тільки після того як у дитини трапилися судоми, лікарі визнали, що у Маші щось не так зі спиною. На той момент вони були настільки помітні, що не побачити їх міг тільки сліпий - горбики були на грудній клітині та на спині. Судоми Маші лікарі не пов'язали з деформацією хребта, вона пройшла лікування в неврологічному відділенні. Але призначити лікування і обстежити дівчинку так ніхто і не збирався. Мама Маші, Наталя, сільська жінка, яка думала, що освічені лікарі краще знають як лікувати дитину. З кожним днем стан дівчинки ускладнювався. Лікарі, до яких зверталася Наташа, не рекомендували лікування чи кудись звертатися. Коли Маша почала скаржитися на свій стан - у неї боліла спина і не припинялися головні болі, вони поїхали в Мукачево. Лікарі жахнулися станом дівчинки, і відмовилися робити операцію, так як стан був настільки запущений.

Наталя просто не знала, що робити. Вона любляча мати, але винуватила в усьому себе. Якби лікарі, професіонали своєї справи, на ранній стадії звернули увагу на Машу, її життя було би без болю і страждань. Що Наташа, проста сільська жінка, розуміє в медицині?

Наташа з Машею поїхали в ОХМАТДИТ до проф. Левицького, він дав свою згоду на операцію. Маші потрібно було поставити в хребет спеціальну конструкцію, яка б стабілізувала стан. На момент звернення вартість її складала 25 000 грн. Але у самотньої мами 4-х дітей таких грошей не було. Вона ридала від безвиході та опускалися руки. Завдяки небайдужій людині, звичайному таксисту, про горе родини Чорней дізналися волонтери Фонду та журналісти. Фонд допоміг зібрати суму в 25 000 грн. І всі з надією і вірою відправили Машу на передопераційне обстеження, було втрачено багато часу. Стан Маші настільки погіршився, що сам проф.. Левицький похитав головою, і порекомендував звернутися за кордон. Історію Маші дізналася вся країна. Вся країна стежила за розвитком подій.

За операцію готові взятися турецькі лікарі з клініки Лів Госпіталь, м. Стамбул. Але рахунок, який був виставлений, приголомшив Наталію. Якщо 25 000 грн для простої сільської жінки - це велика сума, а то 28 500 доларів виявилися космічними грошима. Як їх зібрати?! Продати все, що є - будинок, корову - годувальницю?! Цього не вистачить, це крапля в морі!

Марійка дуже добра і кмітлива дівчинка. Вона так хоче жити, любити свою матусю, двох молодших сестричок і старшого братика. Батькової любові Маша не отримала. Він покинув сім'ю. Найбільша мрія Марії - стати здоровою. Наталя кидається в усі інстанції, як загнаний звір, але єдине, чим їй допоможуть допомогти, це поспівчувати. Мати благає врятувати її красуню Марійку, допомогти зібрати гроші на операцію. Адже Україна - велика країна. І якщо кожен внесе свій посильний внесок у здоров'я дівчинки, сума збереться і мрія Маші стане реальністю. Вона стане здоровою!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 72 892 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Чорней Марія Михайлівна, 21.09.2003

Місто: Закарпатська область

Діагноз: кіфосколіотична деформація грудного відділу хребта lV ст.

ID: 2171
Підтримали
Благодійна допомога
30.10.2016 17:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.10.2016 20:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2016 15:14
100,00 грн.
Благодійна допомога
19.10.2016 19:45
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.10.2016 23:29
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Коли маленькому Федору було 3 рочки, хлопчику діагностували дитячий аутизм і недорозвинення мовлення 1 с…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Показати всі