Hearts Charity Evening 2020
Hearts Charity Evening 2020
Завершений

Hearts Charity Evening 2020

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.09.2020
Україна
Завершений
Всього зібрано
1370,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно
1000000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мало хто замислюється про те, скільки ударів робить серце протягом дня, скільки літрів крові воно перекачує. Ми взагалі забуваємо про нього, приймаючи здоров'я як даність. Цього не можна сказати про малюків, яким поставлений діагноз "вроджена вада серця". Кожен удар їх сердечка – це величезний бонус крихітного організму і сильне бажання продовжувати жити. У кожної людини є певна місія. Ми самі вирішуємо, які виклики ставити і до яких цілей йти.

HeartsCharityEvening – це благодійний проєкт, який поєднав людей, чия місія гідна захоплення. "Здорове серце без шрамів для кожної дитини", – в цій фразі лише кілька слів, але в кожному з них міститься наша величезна сила і прагнення допомогти. Діти з діагнозом "вада серця" нічим не відрізняються від здорових малюків, хіба що їх серце немов відраховує удари в борг. І кожен наступний цінніше попереднього.

HeartsCharityEvening влаштовує благодійні заходи, щоб зібрати кошти на ендоваскулярні операції. Саме вони допомагають дітям стати здоровими, при цьому на їх крихітному серці немає шрамів, малюки не отримують психологічну травму від процедури, вони взагалі не здогадуються, що відбувається, і протягом операції дивляться мультфільми.

HeartsCharityEvening не обмежується збором коштів. У проєкту грандіозна мета – зробити все можливе на державному та виконавчому рівнях, щоб розвиток ендоваскулярної медицини в Україні став можливим. Чому саме ендоваскулярна хірургія? Для чого потрібні оклюдери? У більшості випадків "вада серця" – це вроджена хвороба. І якщо провести операцію в дитячому віці, то можна допомогти дитині. Якщо ж затягнути з хірургічним втручанням, це може обернутися серйозними наслідками і поставити під загрозу людське життя.

У нашій країні є фахівці, які можуть провести операції такого рівня складності. Але проблема в тому, що вартість імпланта варіюється від 30 до 100 тисяч гривень. Не кожна сім'я готова заплатити цю суму. І не всі діти народжуються у забезпечених батьків, які можуть дозволити собі придбати імплант. Але ми робимо все можливе, тому що у відповіді за тих, чиє серце в наших руках.

На сьогоднішні результати HeartsCharityEvening вражають: за 4 роки – 142 здорових серця! Діти, які продовжують жити, забувши назавжди про діагноз "вада серця". За 4 роки було проведено 4 вечори і зібрано 11 190 772 гривні. 

"ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ БЕЗ ШРАМІВ"
HeartsCharityEvening вдалося домогтися включення ендоваскулярних операцій в державну цільову програму на 2019 і 2020 роки.
Вперше в Україні на закупівлю оклюдерів в 2019 році було виділено 70 мільйонів гривень. Ці кошти допомогли врятувати велику кількість дітей. Але для того, щоб врятувати всіх, необхідно 110 мільйонів гривень щорічно. 

Бюджетна програма "Здорове серце без шрамів" була розроблена медиками та профільними міністерствами. Це шанс на постійній основі допомагати дітям з діагнозом "вада серця". І проєкт HeartsCharityEvening спрямований на те, щоб домогтися 100% фінансування цієї програми. Ця програма знову на розгляді у держави, і ми дуже сподіваємося, що як і раніше нас підтримають чиновники, і ще більше дітей і дорослих забудуть про вади серця. Ми робимо все можливе, щоб втілити задумане і допомогти дітям. Ми не зупиняємося! Коли є величезна мета, тоді з'являються ті, хто готовий стати поруч і здійснювати одну спільну справу разом.

А поки програма на розгляді, ми вирішили не чекати і рятувати дитячі життя вже зараз. Мета нашого проєкту в цьому році – допомогти діткам, яким не зможе допомогти держава за програмою. А життя кожної дитини безцінне і потребує термінової допомоги.

Якщо ви небайдужі до того, що ми робимо, – приєднуйтесь!

ID: 6426
Підтримали
Благодійна допомога
15.12.2021 09:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.05.2021 07:41
7,83 грн.
Благодійна допомога
23.03.2021 16:03
50,92 грн.
Благодійна допомога
05.02.2021 17:37
203,92 грн.
Иван
06.01.2021 21:46
407,33 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Будуємо нову "Дачу" разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Ліки для сімей-переселенців
Підтримати
Здоров'я
Ліки для сімей-переселенців
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо 80 ВПО, які наразі проживають у Києві, необхідними ліками. Знаємо, …
Півник: Аптечка для школярів
Підтримати
Здоров'я
Півник: Аптечка для школярів
Задля забезпечення школярів медичними наборами, що врятують життя під час небезпеки, компанія SOCAR Ener…
Одужання для Сергія!
Підтримати
Здоров'я
Одужання для Сергія!
Сергійко Рудик народився з важкими діагнозами – вада серця (коарктація аорти), приглухуватість 5 ступеня…
Показати всі