I have a dream...

Розпочато: 06.06.2013
Увесь світ
Завершений
Всього зібрано
2059,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2059,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Аня Гречишкина, 33-річна українка, перша в Україні та в СНД їде в самостійну навколосвітню подорож на мотоциклі. Аня в кожній країні відвідуватиме притулки, спілкуватиметься з хворими на ВІЛ/СНІД, налагоджуватиме відносини із зарубіжними благодійними організаціями. У наших силах допомогти Ані у цій благородній справі - допомогти зібрати гроші для старту!

Є люди, які знаходять у собі сили не тільки боротися за мрію, а й реалізувати її на честь благородної справи! Аня Гречишкина цього літа відправляється в кругосвітню подорож на мотоциклі: за два роки вона відвідає понад 50 країн, здійснить 5 міжконтинентальних перельотів.

Це сухі факти, а найголовніше - Аня стає міжнародним послом Української Біржі Благодійності! У кожній з країн вона буде відвідувати дитячі будинки та лікарні, спілкуватися з хворими на ВІЛ\СНІД і найважливіше - налагоджувати зв'язки між українськими благодійними організаціями та зарубіжними партнерами. Таким чином, за два роки в більш ніж 50 країнах на всіх 5 континентах будуть знати про Україну, як про гарну країну з добрими людьми і намірами об'єднаються з іншими народами задля вирішення соціальних проблем. Африка, Азія, Америка, Європа, Австралія - в кожній частині світу буде помічений український прапор, залишиться частка доброти українського народу у вигляді посмішки, обіймів і оповідань для бідних діток або хворих дорослих. На сьогодні у Ані немає гучних спонсорів, цей проект не підтримується державою, але міцно тримається на рішучості цієї дівчини і вірі в неї тих, хто вже допомагає.

Ми повірили в неї, повірте і ви! Аня зробить свою справу і розповість світові про Україну, не тільки як про країну з вічними проблемами. Нам потрібно тільки допомогти їй реалізувати задумане. Матеріальна база подорожі вже закладена, компанія КТМ подарувала їй мотоцикл, а інші партнери закривають решту статей бюджету. Ми підтримуємо дівчину в найголовнішому - медицина, харчування, проїзд, розхідники на мотоцикл. Команда УББ дуже хоче, щоб цей проект став значущим для кожного українця, щоб ця мрія - зробити світ кращим, отримала відгук у серці кожного. Цей проект стане живим блогом Ані про її мандрівки та труднощі. Вже кілька років Аня глава волонтерської організації MotoSave, яка допомагає дитячим будинкам та будинкам престарілих. Аня навіть отримала свою власну сторінку у Вікіпедії!

«Я хочу розповісти про Україну людям з інших країн, адже багато де взагалі не знають, що ми існуємо. Хочу взяти з собою малюнки наших дітей про те, як вони бачать свою країну і якою хочуть її показати дітям інших країн. Найголовніша ідея в тому, щоб не просто покататися. Мені хочеться відвідувати притулки, будинки престарілих. Спілкуватися з цими людьми, обмінюватися досвідом, налагоджувати зв'язки. Я очікую відкриття нових дверей, можливостей не тільки для мене особисто, а й для моєї рідної країни». Аня Гречишкина.

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 2 059 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ID: 659
Підтримали
Благодійна допомога
24.11.2014 00:22
10,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2014 23:00
200,00 грн.
Благодійна допомога
14.11.2014 20:18
16,00 грн.
Благодійна допомога
15.10.2014 19:58
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 20:36
30,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Перетворюємо заняття спортом на благодійність
Підтримати
Культура та спорт
Перетворюємо заняття спортом на благодійність
Компанія ELEKS до свого 30-річчя започаткували челендж «Перетворюємо заняття спортом на благодійність!».…
Показати всі