Я долаю «Кілометри добра», Андрій Сеничак
Я долаю «Кілометри добра», Андрій Сеничак
Завершений

Я долаю «Кілометри добра», Андрій Сеничак

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.08.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
15000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15000,00 грн.

Я - етнічний українець. Хоча народився та більшу частину свого життя прожив у Європі. Але нещодавно за позовом крові та голосом серця я вирішив переїхати до України. Тепер, у Львові, я почуваю себе на своєму місці. Я розумію, що тут я більш корисний для своєї країни. Я хочу і зроблю все, що від мене залежить, щоб максимально наблизити стандарти життя в Україні до європейських.

Однією з базових європейських цінностей - є якість медичної допомоги. Особливо, коли це стосується дітей, та ще й тих, кого торкнулась епідемія СНІДу, я не можу залишатися осторонь. 4 вересня я буду в Києві, та маю намір проїхати 100 кілометрів разом зі своїми друзями та однодумцями з «Київської сотки». Але для мене це не просто спортивний виклик. Це можливість зібрати кошти, щоб підтримати роботу мобільних клінік, які надають медичну допомогу ВІЛ-позитивним дітям у найвіддаленіших регіонах України.

Підтримайте мою участь в проєкті «Кілометри добра», і це не дасть мені впасти з веліка на півшляху. Допоможіть нашій країні зробити ще один крок до Європи.

Мобільні клініки працюють в Україні вже понад 7 років і надають допомогу дітям з ВІЛ, які живуть у найвіддаленіших регіонах України. Завдяки їм діти з маленьких міст отримали доступ до якісної медичної допомоги. Лікарі та соціальні працівники регулярно доставляють медикаменти у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ / СНІДу.

Цей проєкт відкриває доступ до якісної медичної допомоги малозабезпеченим сім'ям, допомагає налагоджувати комунікацію лікарів зі столиці та обласних центрів з регіональними лікарнями та спеціалістами, значно збільшує охоплення в обстеженні і спостереженні пацієнтів, консультуванні їх сімей.Також він дає можливість навчання лікарів та створення баз даних пацієнтів в областях, де працюють клініки.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для клінік, розширення участі лікарів і соціальних працівників у роботі мобільних клінік.

ID: 2442
Підтримали
Олександр Мирошніченко
06.09.2016 11:27
295,00 грн.
Благодійна допомога
05.09.2016 18:52
5,00 грн.
Благодійна допомога
04.09.2016 14:45
500,00 грн.
Олена Кошман
04.09.2016 08:45
200,00 грн.
Благодійна допомога
03.09.2016 20:31
1299,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Рятівне коло для Назара.
Підтримати
Здоров'я
Рятівне коло для Назара.
Назар - життєрадісний, активний хлопчик, ще й майстер на всі руки. Цього березня - Назарію діагностували…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
Аделіна буде вільно рухатися! 2
Підтримати
Здоров'я
Аделіна буде вільно рухатися! 2
У Аделінки — внутрішньошлуночковий крововилив 4 стадії, сепсис, менінгіт, гідроцефалія, косоокість.
Віолетта хоче ходити. 2
Підтримати
Здоров'я
Віолетта хоче ходити. 2
Віолетта народилася в серпні 2022 року в той момент, коли її родина була вимушена покинути рідний дім че…
Показати всі