Я дуже потрібна своїм дітям! 2
Я дуже потрібна своїм дітям! 2
Завершений

Я дуже потрібна своїм дітям! 2

Проект здійснює
Розпочато: 04.12.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
10820,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10820,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Мене звуть Марія, я живу в Києві, мені 36 років, і я мама двох чудових діток-школярів", – так починає розповідь про себе Єременко Марія. Рівно рік тому їй поставили страшний діагноз: неходжінська В-крупноклітинна лімфома середостіння. "Прийняти і усвідомити діагноз важко, але треба було починати лікування", – продовжує Марія. Наразі пройдено 6 курсів високодозової хіміотерапії і променева терапія. Але після тривалого лікування у жінки трапився рецидив із розростанням пухлини в 2 рази. Для подальшого лікування Марії призначена високодозова хіміотерапія 2 лінії з подальшою пересадкою власних стовбурових клітин кісткового мозку.

На сьогодні пройдено перший курс "високодозки" в НІРі. Маша дуже важко його перенесла: нудота, слабкість, запаморочення – далеко не повний перелік реакції її організму на лікування. Та й лейкоцити підвели, за результатами аналізів – 0. Але жінка намагається триматися, їй не можна сумувати і показати, що погано. Поруч двоє діток: 10-річна Ліза і 7-річний Михайлик. Так вийшло, що з батьком дітей Маша розлучилася, і він участі в житті дітей не приймає. Всі турботи про дітей лягли на плечі Марії і її батьків-пенсіонерів.

"Мої діти мені дуже допомагають, хоча вони ще дуже маленькі", – з теплотою в голосі розповідає Марія. "Коли я вдома, вони мені приносять воду і міряють температуру. Коли я на лікуванні, вони мене підбадьорюють по телефону, малюють малюнки і намагаються не плакати. Але я знаю, як їм важко. Вони розуміють, що мама хворіє, і їй потрібна допомога...".

За освітою Марія – психолог. До хвороби вона працювала з людьми старшого покоління, допомагаючи їм знайти нові сили і натхнення для життя. Попри труднощі, Марія дуже любить свою роботу. "Завжди з готовністю і щирим бажанням допомагала іншим людям, але ніколи не думала, що доведеться просити за себе, але ось, як все змінилося", – каже жінка.

Для проходження другого курсу Марії необхідні препарати: "Цитозар" 1000 мг (9 фл.), "Ксарелто" табл. №28 (1 уп.), "Церукал" (1 уп.) на загальну суму 10 820 грн. "Хімія з подальшою аутопересадкою кісткового мозку – це мій шанс на здорове життя! Я вдячна кожному з вас!", – каже Марія. Завдяки підтримці небайдужих людей під час першого етапу збору (попередній проект тут) Марія отримала необхідні для проходження лікування медикаменти. Зараз їй знову необхідна наша з вами допомога. Підтримайте, будь ласка, Марію!

 

ПІБ: Єременко Марія Олександрівна, 16.10.1982 р.

Місто: Київ

Діагноз: НХЛ, ПМВКЛ, IIIA ст. з ураженням л/в шиї, середостіння, мезентеріального л/в. Кл.гр. II, кава-синдром, двосторонній плеврит, перикардит, стан після 6 курсу ХT за схемою R-DA-EPOCH (+20%, +20%), часткова метаболічна відповідь

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
11.12.2018 11:09
999,47 грн.
SociaL DatA FloW
11.12.2018 10:22
22,42 грн.
Благодійна допомога
11.12.2018 10:14
75,00 грн.
Благодійна допомога
11.12.2018 09:55
50,93 грн.
Благодійна допомога
11.12.2018 09:35
50,92 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Ярослав – надія мами Віри. 2
У мами Віри є тільки одна мрія, тільки одна мета – поставити дитину на ноги! Ярославчик народився в ново…
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7
Марині зараз 10 років. Вона красива і розумна дівчинка, любить читати свої улюблені книжки, малювати, лю…
Підтримати
Здоров'я
Лікарня замість шкільної парти
Після вимушеного переїзду з Горлівки до Кривого Рогу багатодітна сім'я була впевнена, що найстрашніші бі…
Підтримати
Здоров'я
Навчитися жити знову. Етап 1
Ця крихітка – яскравий приклад того, як в житті за одну секунду може змінитися все і змінити життя всіх …
Показати всі