Я і воно: Як пережити онко?
Я і воно: Як пережити онко?
Завершений

Я і воно: Як пережити онко?

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.09.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
31000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
31000,00 грн.

"Коли чуєш діагноз з приставкою" онко ", тебе ніби примусово запаковують у важкі обладунки, вручають спис і підштовхують в спину, вказуючи на вітряки, що маячать попереду. І хоча не говорять, але ти розумієш - битися тобі з цими вітряками доведеться до кінця, зіскочити, відмахнутися, обдурити долю і ухилитися від них не вдасться. Тобі страшно, ти не вмієш всього цього, але що робити, - треба вчитися і швидко, інакше отримаєш по голові і не раз, але ж бувають падіння, після яких не піднятися. І ось ти зживаєшся з цієї роллю, і тебе хвалять за мужність, але ти цього не просив, і вже краще б ти не був прикладом завзятості та стійкості, але обладунки вже не зняти, і ця війна з вітряками перетворюється в «день бабака», - написала в своєму блозі журналістка Яна Сєдова. 

«День бабака» для Яни триває ось уже 11 років, з моменту, коли вперше встановили діагноз «рак молочної залози». За багато років лікування вона отримала всі доступні в Україні протоколи: кілька циклів хіміотерапії, радіотерапію, і антігормональние і таргетной терапія.
На жаль, кожен новий протокол лікування, який за розрахунками лікарів повинен був добре впоратися з хворобою, діяв дуже короткий час. Сьогодні у Яни метастази в печінці, лімфовузлах та кістках, вона часто страждає від болю. Але вона живе в цих «обладунках» і не припиняє ні свою боротьбу з «вітряками», ні свою професійну діяльність. 

Яна - журналістка з багаторічним досвідом. В цьому році запустила авторський проєкт про онкологію на hromadske «Я і воно: як пережити онко». Разом з іншими пацієнтами, активістами та спеціалістами вона ділиться досвідом лікування онкологічних захворювань і пропонує слухачам чіткі рекомендації - що робити, коли дізнався про онкодіагноз, як впоратися з депресією і навчитися діяти конструктивно, як не пропустити рак і які обстеження проходити.

Їй рекомендовано зробити тест, який дозволяє підібрати ліки з урахуванням індивідуальної біології пухлини та особливостей організму. Це може допомогти лікарям знайти саме ту нестандартну терапію, яка зупинить хворобу.

У вересні стартує другий сезон підкастів «Я і воно: як пережити онко», і Яна вірить, що у неї вистачить сил, аби і далі допомагати іншим пацієнтам знаходити рішення для боротьби над раком. 

Давайте і ми підтримаємо Яну і допоможемо зібрати гроші на тест. Тест дозволить лікарям підібрати індивідуальну нестандартну терапію з урахуванням унікальної біології пухлини і особливостей організму жінки. Шанс високий, адже сучасна медицина навчилася лікувати навіть просунуті стадії онкологічних захворювань.

ПІБ (реципієнта): Сєдова Яна Миколаївна
Дата народження:  08.08.1975
Діагноз:  Інфільтративна  протокова  карцинома лівої  МЗ c T4bN2M1 G2 ER+++ PR +++Her2 Neu neg вторинне ураження лімфовузлів середостіння, кореня легень, кісток, стан після 3-х курсів CAFз мінімальною позитивною динамікою.
 

 

ID: 6360
Підтримали
Благодійна допомога
29.10.2020 21:22
264,35 грн.
Благодійна допомога
29.10.2020 20:10
50,00 грн.
sergiodanile
29.10.2020 18:25
142,57 грн.
Благодійна допомога
29.10.2020 18:15
101,96 грн.
Благодійна допомога
29.10.2020 17:12
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ромчик обовʼязково наздожене однолітків
Підтримати
Здоров'я
Ромчик обовʼязково наздожене однолітків
Ромчику 4 роки. Вагітність та перші три місяці його життя все йшло чудово, як раптом хлопчик почав поган…
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Дарʼя продовжує боротися за повноцінне життя. Ворог у дівчинки дуже небезпечний. Із шестирічного віку Да…
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі