Я і воно: Як пережити онко?
Я і воно: Як пережити онко?
Завершений

Я і воно: Як пережити онко?

Проект здійснює
Розпочато: 08.09.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
31000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
31000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Коли чуєш діагноз з приставкою" онко ", тебе ніби примусово запаковують у важкі обладунки, вручають спис і підштовхують в спину, вказуючи на вітряки, що маячать попереду. І хоча не говорять, але ти розумієш - битися тобі з цими вітряками доведеться до кінця, зіскочити, відмахнутися, обдурити долю і ухилитися від них не вдасться. Тобі страшно, ти не вмієш всього цього, але що робити, - треба вчитися і швидко, інакше отримаєш по голові і не раз, але ж бувають падіння, після яких не піднятися. І ось ти зживаєшся з цієї роллю, і тебе хвалять за мужність, але ти цього не просив, і вже краще б ти не був прикладом завзятості та стійкості, але обладунки вже не зняти, і ця війна з вітряками перетворюється в «день бабака», - написала в своєму блозі журналістка Яна Сєдова. 

«День бабака» для Яни триває ось уже 11 років, з моменту, коли вперше встановили діагноз «рак молочної залози». За багато років лікування вона отримала всі доступні в Україні протоколи: кілька циклів хіміотерапії, радіотерапію, і антігормональние і таргетной терапія.
На жаль, кожен новий протокол лікування, який за розрахунками лікарів повинен був добре впоратися з хворобою, діяв дуже короткий час. Сьогодні у Яни метастази в печінці, лімфовузлах та кістках, вона часто страждає від болю. Але вона живе в цих «обладунках» і не припиняє ні свою боротьбу з «вітряками», ні свою професійну діяльність. 

Яна - журналістка з багаторічним досвідом. В цьому році запустила авторський проект про онкологію на hromadske «Я і воно: як пережити онко». Разом з іншими пацієнтами, активістами та спеціалістами вона ділиться досвідом лікування онкологічних захворювань і пропонує слухачам чіткі рекомендації - що робити, коли дізнався про онкодіагноз, як впоратися з депресією і навчитися діяти конструктивно, як не пропустити рак і які обстеження проходити.

Їй рекомендовано зробити тест, який дозволяє підібрати ліки з урахуванням індивідуальної біології пухлини та особливостей організму. Це може допомогти лікарям знайти саме ту нестандартну терапію, яка зупинить хворобу.

У вересні стартує другий сезон підкастів «Я і воно: як пережити онко», і Яна вірить, що у неї вистачить сил, аби і далі допомагати іншим пацієнтам знаходити рішення для боротьби над раком. 

Давайте і ми підтримаємо Яну і допоможемо зібрати гроші на тест. Тест дозволить лікарям підібрати індивідуальну нестандартну терапію з урахуванням унікальної біології пухлини і особливостей організму жінки. Шанс високий, адже сучасна медицина навчилася лікувати навіть просунуті стадії онкологічних захворювань.

ПІБ (реципієнта): Сєдова Яна Миколаївна
Дата народження:  08.08.1975
Діагноз:  Інфільтративна  протокова  карцинома лівої  МЗ c T4bN2M1 G2 ER+++ PR +++Her2 Neu neg вторинне ураження лімфовузлів середостіння, кореня легень, кісток, стан після 3-х курсів CAFз мінімальною позитивною динамікою.
 

 

ID: 6360
Підтримали
Благодійна допомога
29.10.2020 21:22
264,35 грн.
Благодійна допомога
29.10.2020 20:10
50,00 грн.
sergiodanile
29.10.2020 18:25
142,57 грн.
Благодійна допомога
29.10.2020 18:15
101,96 грн.
Благодійна допомога
29.10.2020 17:12
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Це не надовго, я скоро ходитиму! 2
Підтримати
Здоров'я
Це не надовго, я скоро ходитиму! 2
Андрій Гуртовий завжди мріяв стати футболістом, він ріс міцною, спортивною, рухливою та життєрадісною ди…
Якість життя Владика залежить від нас
Підтримати
Здоров'я
Якість життя Владика залежить від нас
Владислав Михайлишин ще зовсім маленький. Але вже по-дорослому протистоїть хворобам. У зв'язку з важкими…
Поборемось за Лізу! 4
Підтримати
Здоров'я
Поборемось за Лізу! 4
Боротьба – саме так одним словом можна описати життя сім’ї маленької дівчинки Лізи. Змагання із страшною…
Назар хоче вирватися з лап ДЦП. 2
Підтримати
Здоров'я
Назар хоче вирватися з лап ДЦП. 2
Хлопчик не міг самостійно дихати, 2,5 місяці малюк намагався, проте у нього не виходило. Як тоді пояснил…
Показати всі