Я єдиний мамин помічник! 2 етап зборів
Я єдиний мамин помічник! 2 етап зборів
Завершений

Я єдиний мамин помічник! 2 етап зборів

Проект здійснює
Розпочато: 27.01.2015
Чернівецька область
Завершений
Всього зібрано
20732,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20732,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Не так давно ми просили допомогти Васильку закінчити лікування та позбутися пухлини, яка спотворює йому життя і обличчя. Лікування було успішним, але обстеження показало, що підібрана доза терапії була недостатньою, і хімію потрібно продовжити ще на три місяці, а це ще додаткові витрати для родини і рахунок на більше ніж 20 тисяч гривень… Давайте і цього разу допоможемо Василькові!


Так що, ми ще будемо вірити, що здоров’я не купиш? Купиш, якщо маєш гроші. І ціна життя пацієнтів онкологічного дитячого відділення є. Цю ціну назначає сама хвороба, а вона дуже жадібна і може попросити ще і ще. Але добро завжди перемагає зло, і в кінці ми поставимо крапку і прочитаємо "Хеппі-енд".

Вася – світлий, дуже веселий хлопчик з поглядом дорослої людини. Під час лікування він повністю розібрався зі своїм діагнозом, прогнозами на одужання, з назвами ліків, які навіть прочитати важко, не те що вимовити. І найголовніше, що Вася постійно підтримує маму. Так, Ви прочитали правильно, саме Вася – маму, а не навпаки. Шалений заряд бадьорості та оптимізму заряджає всіх оточуючих. Вася дуже любить бути в центрі уваги, танцювати та співати. Навчається Вася в молдавській школі, а любить та вивчає українську мову, є переможцем олімпіад з мови.

У квітні 2013 року Вася бавився з татом і випадково вдарився головою. Через деякий час на місці удару утворилася припухлість, з’явився біль. Лікарі відмітили гематому, вирішили її пунктувати. Але біль посилився, пухлина значно збільшилася. Лікарі дали направлення в Київ у Національний інститут раку. Тут провели біопсію, КТ. Діагноз був шокуючий: рабдоміосаркома, група високого ризику. Терміново почали лікування, хіміотерапію, провели операцію з видалення пухлини, призначили опромінення.

Майже рік Вася провів у лікарні, пройшов через усі "приємності" лікування, і ось вона, фінішна пряма… Але виявилося, що пацієнти високої групи ризику ще півроку проходять підтримуючу хіміотерапію, для того, щоб не дати шанс пухлині вирости знову. Коли дитина проходить лікування стаціонарно, то частину витрат на себе бере держава, особливо щодо хіміопрепаратів, але вже при виписці додому всі витрати лягають на плечі батьків.

Родина Василя знову звертається з проханням допомогти з оплатою лікування. Завдяки вашій допомозі всі ліки було придбано, але лікування подовжили, і потрібно ще ліки на 3 місяці. Самотужки такий дорогий препарат придбати батьки не можуть. Сім’я малозабезпечена, зараз не мають роботи. Підприємство, де вони працювали, було закрито. Допомоги, крім батьків-пенсіонерів, їм чекати немає від кого.

 

ПІБ: Бота Василь Георгійович, 11.06.2002 р.

Місто: Чернівецька область

Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома правої підскроневої та крилопіднебінної ямки Ст2; Кл.гр.2 T2N0M0/група високого ризику

ID: 1292
Підтримали
Благодійна допомога
19.03.2015 14:49
430,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2015 14:33
50,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2015 14:27
40,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2015 14:26
20,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2015 13:59
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
METRO з українцями для дітей!
Підтримати
Здоров'я
METRO з українцями для дітей!
До Міжнародного дня захисту дітей METRO Україна розпочинає благодійну акцію «METRO з українцями для діте…
Реабілітаційний стіл для дітей
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Допоможіть Кирилкові одужати! 6
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Кирилкові одужати! 6
Знову за допомогою до Вас, дорогі донори, звертається сім'я Кирила Іваненко. Кирюша з мамою Юлею пересел…
Врятуйте батька! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька! 2
Літо 2017 року. Переламний момент у житті сім'ї Антонових. Лаврентій, молодий чоловік та чудовий батько …
Показати всі