Я хочу знову посміхатися
Я хочу знову посміхатися
Завершений

Я хочу знову посміхатися

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.08.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
34000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34000,00 грн.

Маленький Максим із сімʼєю пережив окупацію та всі жахіття війни. Родину війна зустріла у селі на Херсонщині, там було гучно і страшно: постійні сирени та вибухи, продукти і ліки закінчувалися, почалися перебої з електрикою та водопостачанням. Мама ще ніколи не бачила Максима таким наляканим, у нього від страху почали трястися ніжки.

У 7-річного Максима ДЦП і затримка мовленнєвого та фізичного розвитку, тому йому показані постійні заняття, у тому числі вдома. Проте через стресовий стан про жодні заняття річ не йшла – хлопчик просто опустив руки. А коли почав закінчуватися життєво необхідний протисудомний препарат, який Максим має постійно приймати, родина прийняла непросте рішення прориватися до українських блокпостів. Дорога була небезпечною, коли вони проїжджали повз спалену техніку та ракети, що стирчали з землі, мама просто затуляла сину очі руками. Інші машини з села вже не змогли виїхати.

Зараз Максим із родиною в Києві. Через стрес та відсутність реабілітації його стан дуже погіршився. Майже все, що хлопчик напрацював, зійшло нанівець. Тому зараз йому терміново потрібно розпочати курс терапії у столичному реабілітаційному центрі. Ми дуже хочемо підтримати Максима, адже за останній час він пережив надто багато всього. Допоможімо йому потрапити на реабілітацію, зробімо так, щоб Максим знову почав посміхатися та по-дитячому радіти життю!

Повне ім’я: Ватаг Максим Сергійович, 18.05.2015 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез G80, затримка мовленнєвого та фізичного розвитку
ID: 8206
Підтримали
Благодійна допомога
07.08.2022 14:09
30650,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 07:39
200,00 грн.
Благодійна допомога
06.08.2022 20:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.08.2022 15:38
30,00 грн.
Сергій
06.08.2022 15:29
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Кроки до мрії, допоможемо разом
Підтримати
Здоров'я
Кроки до мрії, допоможемо разом
У 1 рік та 7 місяців йому поставили діагноз "ДЦП, спастична диплегія (G80)". Зараз Костикові вже 5 років…
Ми потрібні Максимові. 2
Підтримати
Здоров'я
Ми потрібні Максимові. 2
Максим – 8-річний хлопчик з аутизмом, який із самого малечку проходить шлях розвитку та соціалізації. Ро…
Життєдайна енергія – через крапельниці. 3
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна енергія – через крапельниці. 3
Рома з Кам'янського у свої 14 років важить лише 35 кг. Десять років тому йому видалили тонкий кишківник,…
Матвій залишається усміхненим. 2
Підтримати
Здоров'я
Матвій залишається усміхненим. 2
Матвій дорослий не по роках. У свої 9 років хлопчик сам вимірює собі рівень цукру, контролює своє харчув…
Показати всі