Я втомилася задихатися
Я втомилася задихатися
Завершений

Я втомилася задихатися

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.12.2017
Кіровоградська область
Завершений
Всього зібрано
118900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
118900,00 грн.

Яке ж це щастя – бути здоровим і дихати. Не знати, що таке задишка і ядуха. Не робити купу інгаляцій, не приймати жмені медикаментів і не задихатися. Про те, що рівень кисню в крові у нормальної людини 95-100%, мені відомо. Про те, що якщо рівень кисню або сатурація нижче 94%, то потрібно вживати заходів – теж відомо. А ось що робити, коли ця сатурація тримається на рівні 65%, а іноді буває і 45%, я не знаю. З такою сатурацією не живуть... або все-таки живуть?

Виявляється, живуть, і навіть вишивають бісером картини та ікони, читають, слухають музику і мріють. Мріють вийти прогулятися, сісти за кермо і просто поїхати в гості.

І це – про Аню. Ані майже 26 років, вона психолог. Їй пощастило з найкращими батьками, добрими, турботливими, люблячими, які важко працюють, щоб були гроші для лікування Ані. Не пощастило з іншим, народитися з рідкісним діагнозом – муковісцидоз. Не пощастило ще й з тим, що держава не може забезпечити такими елементарними речами як інгалятор, пульсоксиметр та кисневий концентратор. А портативний концентратор – взагалі з розряду мрії.

Адже всього лише хочеться зустрітися з друзями, сходити в кіно, кафе. Поїхати в гості, побачитися з рідними людьми, погуляти у дворі. Все це прості речі. Але не для Ані. "На жаль, я ось уже 4 роки "прив'язана" до кисневого концентратора. Для мене навіть поїздка в лікарню, щоб здати аналізи, це необхідність, але для організму це випробування, стрес, тому що сатурація падає іноді до 45% без кисню. Більша частина мого життя проходить в палатах лікарень, або вдома в кімнаті, куди дістає шланг...".

Ми подумали, що всім нам разом так легко виконати мрію людини – радіти прогулянкам, зустрічатися з друзями і не боятися, що не вистачить кисню. Ціна мрії – це ціна апарату, це просто гроші. Адже ж ми можемо?

 

ПІБ: Островерха Анна Юріївна, 22.12.1991 р.

Місто: Кіровоградська область

Діагноз: Муковісцидоз змішана форма, важкий перебіг

ID: 3675
Підтримали
Благодійна допомога
07.03.2018 15:35
100147,40 грн.
Благодійна допомога
07.03.2018 13:24
203,85 грн.
Благодійна допомога
07.03.2018 12:51
101,96 грн.
Благодійна допомога
07.03.2018 12:26
49,90 грн.
Благодійна допомога
07.03.2018 11:01
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Марійчина надія. 2
Підтримати
Здоров'я
Марійчина надія. 2
Марійка – надзвичайно добра, життєрадісна та світла дівчинка, якій нещодавно виповнилося лише три роки. …
ДЦП не зупинить мрію! 2
Підтримати
Здоров'я
ДЦП не зупинить мрію! 2
Мілана вже зробила свої перші кроки й навчилася посміхатися без страху. Її очі знову світяться. Але щоб …
Ліки, які відновлюють хлопчику мозок
Підтримати
Здоров'я
Ліки, які відновлюють хлопчику мозок
Внаслідок органічних уражень центральної нервової системи Володя має затримку мовного розвитку та метабо…
Допоможімо Івану знову ходити!
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Івану знову ходити!
Іван – сирота, якого виховує бабуся. В січні Івану видалили кисту з лівої стегнової кістки та виправили …
Показати всі