Я завжди буду поруч
Я завжди буду поруч
Завершений

Я завжди буду поруч

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.10.2017
Львів
Завершений
Всього зібрано
59997,16 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
59997,16 грн.

На жаль, ми не змогли допомогти Сашкові, вчора його не стало. Ми не можемо стримати сліз. Команда УББ висловлює свою співчуття рідним і коханій Саши. Він мужньо боровся за життя. "Ти закохала мене в себе, ти закохала мене в життя. Ти дала мені бажання дихати на повні груди, відкрила новий світ. Мені 24, тобі 23, і ми тільки починаємо доросле життя. Заради тебе я переїхав у Київ зі Львова, знайшов роботу та планував спільне майбутнє. Через кілька тижнів мало відбутись наше весілля. Але злий рок втрутився в наші плани, вирішив випробувати наше кохання. Люба, я обіцяю, я одужаю і ніколи тебе не покину". Таке зізнання кілька місяців тому зробив своїй нареченій молодий Сашко Семенов.

Сашко – активна творча людина. Грав у регбі, опікувався захистом тварин. Улюбленого персонажа – коалу – малював на різні лади: коала в космосі, коала-стюардесса, коала на пляжі. Незадовго до весілля він нездужав. Все починалось, як грип, але хвороба швидко знесилювала хлопця. А далі – лікарні, аналізи, пункція. На той момент його кістковий мозок на 94% був заповнений раковими клітинами. Весняної ночі вони з коханою автостопом долали відстань від Києва до Львова, аби там розпочати хіміотерапію. У Києві лікувати відмовились через відсутність банальної "прописки". На той момент Сашко був геть знесилений та ледь стояв на ногах. Йому бракувало повітря, нудило, боліли суглоби. Наречена Настя згадує ту ніч: "Це був мій День народження. Я й подумати не могла, що свої 23 роки я буду зустрічати в чужій машині на ковзкій дорозі. Саша спав у мене на колінах, а я молилась, щоб ми встигли. Він не знав, що відбувається, і постійно питав: "У мене ж не рак, правда? Точно, в мене не рак?". Тоді у мене забракло сміливості сказати дорогій людині: "Так, у тебе рак. І, можливо, це наші останні дні разом".

Львівські лікарі не давали жодних прогнозів, але зробили все, що в їхніх силах, аби ввести Сашка в ремісію. На сьогоднішній день ремісія триває. І рак можна зупинити, якщо хлопцеві зроблять пересадку кісткового мозку від донора. В Україні це не можливо. Рідні Сашка звернулись до турецької клініки Medical Park, і хлопцю там можуть допомогти.
Вартість пошуку донора і пересадки – 110 тисяч доларів. Для батьків-пенсіонерів – це космічна сума. Сашко мріє повернутись до нормального життя та найбільш мріє про одне – одружитись зі своєю нареченою.

На УББ ми плануємо зібрати 1 000 000 грн.

 

ПІБ: Семенов Олександр Валерійович, 11.11.1992 р.

Місто: Львів

Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія

ID: 3499
Підтримали
Благодійна допомога
19.11.2017 23:51
203,72 грн.
Благодійна допомога
18.11.2017 11:01
70,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2017 10:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2017 17:27
99,80 грн.
Благодійна допомога
15.11.2017 17:32
4000,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Мета цього проєкту – зібрати кошти на придбання УЗД апарату експертного класу з неонатальними датчиками …
Важкий шлях Вероніки. 4
Підтримати
Здоров'я
Важкий шлях Вероніки. 4
Про те, що маленька дівчинка важко хвора, батьки дізналися ще на 7 місяці вагітності. Лікарі виявили вро…
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Міланка мріє "перетанцювати" ДЦП. Для цього їй потрібно пройти курс реабілітації у Центрі фізичної реабі…
Донорська кров рятує життя!
Підтримати
Здоров'я
Донорська кров рятує життя!
Завдяки проєкту ми закупимо рефрижераторну центрифугу для розділення компонентів крові в Кіровоградську …
Показати всі