Якісна медицина в українські села
Якісна медицина в українські села
Завершений

Якісна медицина в українські села

Розпочато: 08.08.2019
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
13130,44 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13130,44 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Обдумуючи наш проект, ми чітко знали, для чого і для кого ми його організовуємо. Спостереження лікарів, що пацієнти з сільської місцевості мають більші проблеми із здоров’ям, спонукало адміністрацію Шпиталю створити нову медичну програму, яка б дозволила сільському населенню своєчасно виявляти захворювання, а також мотивувати селян до більш відповідального ставлення до профілактики захворювань.

Працюючи в проекті, часто ми, лікарі, зустрічаємося із задавненими хворобами, які важко долати і нам, і пацієнтові, ми задумуємося, чому пацієнт не звернувся раніше, адже ця хвороба могла б не розвинутися до складних стадій, лікування було б дешевшим, результат – кращим, а в деяких випадках хвороби й взагалі можна було уникнути. Висока якість життя збереглася б до глибокої старості.

Працюючи в селах, ми стикаємось із сумною статистикою хронізації захворювань, а ще гірше те, що хронічні захворювання ми діагностуємо вперше, тобто пацієнти і не здогадувались, що мають ту чи іншу патологію, у вже "запущеному" стані, які можна було б уникнути при своєчасному огляді у лікаря. Виїзджаючи у села, неподалік великих міст ми сумнівались у потрібності нашої присутності в таких селах, оскільки думали, що 20-25 км – це та відстань, яку люди ще мають змогу долати без перешкод до лікарів, отримувати якісну медичну послугу та вчасно виявляти захворювання і лікувати їх. Думали, що рівень просвітницької роботи щодо профілактичних оглядів там вища, ніж в селах далеких від міст.
Але ми глибоко помилялись! На жаль…

Життя і побут у селах має свій колорит і особливості, там люди дуже багато фізично працюють, і зовсім не мають часу відвідувати просвітницькі лекції (якщо такі є), ходити просто так до лікарів, коли нічого не турбує і не має моди на здорове життя. В одному з таких сіл було обстежено 197 пацієнтів, з них 163 жінки та 34 чоловіків. При огляді виявлено 173 патології, з них 72 вперше виявлені патології та 101 хронічне захворювання. Також протягом дня ми скерували на стаціонарне лікування 3-х пацієнтів в ургентному порядку! Двоє з тих пацієнтів були з діагнозом пневмонія (запалення легень), один пацієнт із важкою серцевою патологією, яка потребувала негайної госпіталізації з подальшим стаціонарним лікуванням.

Не знають люди, що лікарі не лише "ріжуть" і лікують, але й готові надавати консультації з профілактики. І саме тому наш колектив вирішив: "Якщо пацієнт не їде до лікаря, то лікар має прийти до пацієнта!". Ми готові і надалі, на благодійних засадах, обстежувати, консультувати і навчати всіх людей, які потребують допомоги та не мають змоги отримати якісну медичну послугу. Навіть якщо ми врятуємо одну людину чи попередимо хоча б одне захворювання, то вже наш проект буде не даремним!

На УББ ми збираємо кошти на виїзд амбулаторії 20-25 жовтня 2019 року в с. Желдець Львівської області.

 

ID: 5237

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Підтримали
Благодійна допомога
12.05.2020 11:48
0,70 грн.
Благодійна допомога
12.05.2020 03:26
1607,00 грн.
Sergey Petronetskiy
11.05.2020 16:22
101,92 грн.
Andrew Vakarchuk
01.05.2020 21:52
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2020 20:05
356,86 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Жінці-лікарю потрібна допомога в лікуванні раку. 2
Підтримати
Здоров'я
Жінці-лікарю потрібна допомога в лікуванні раку. 2
Два роки тому у неї виявили рак молочної залози 4 стадії з метастазами. Два роки жінка веде важку бороть…
Поборемось за Лізу! 4
Підтримати
Здоров'я
Поборемось за Лізу! 4
Боротьба – саме так одним словом можна описати життя сім’ї маленької дівчинки Лізи. Змагання із страшною…
Розшукуємо чарівників Діанки! 3
Підтримати
Здоров'я
Розшукуємо чарівників Діанки! 3
Діанка – наче маленька Дюймовочка, маленька квіточка – на руках-пелюстках своєї найріднішої неньки – мам…
Щоб почути тупіт ніжок. 5
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 5
Микиті всього 4 роки і 6 місяців, але він вже пройшов багато випробувань на своєму шляху, щоб наблизитис…
Показати всі