Яна чекає на допомогу. 3
Яна чекає на допомогу. 3
Завершений

Яна чекає на допомогу. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.05.2024
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
30339,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30339,00 грн.

Організм Яни не сприймає звичайну їжу, тож дитина мусила би страждати від голоду, якщо мама не встигатиме відшукувати кошти на щомісячний запас спеціального харчування. Дівчинка має білково-енергетичну недостатність, для живлення їй щодня потрібно отримувати розроблену для таких випадків висококалорійну суміш. Її вартість, і до того недешева, за останній рік виросла вдвічі й стала остаточно непідйомною для звичайної родини.

Харчування – не єдина проблема. Через крововилив, що стався на 3й день від народження, Яна отримала цілий список тяжких хвороб. Вона дихає через трахеостому, а харчується через спеціальний зонд і потребує постійного догляду. 

Мама благає допомогти оплатити хоч трохи запасу харчування для її донечки. Одна лише думка, що Яночка буде без суміші, змушує материнське серце стискатися від болю. 30 упаковок спеціального харчування на місяць – життєва необхідність Яни і водночас завдання на виживання для її родини. Допоможи нагодувати маленьку дівчинку Яну!

Повне ім’я: Яриш Яна Семенівна, 13.07.2016 р.
Місто: с. Гряда, Львівська обл.
Діагноз: синдром мікроделеції. Агенезія мозолистого тіла. Спастичний тетрапарез. Тетрада Фалло. Хронічний бронхіт. Трахеостома. Білково-енергетична недостатність
ID: 9457
Підтримали
102
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
6580 грн.
Підтримали
Olha H
02.10.2024 10:50
6580,49 грн.
Благодійна допомога
26.09.2024 15:59
110,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2024 21:44
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.09.2024 14:17
200,00 грн.
Благодійна допомога
21.09.2024 11:16
900,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога для маленької Вероніки. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомога для маленької Вероніки. 2
Майже два роки Вероніка хворіє на цукровий діабет 1 типу. Дівчинка відвідує садочок, але з її хворобою В…
Той день, коли Лев перестав чути світ
Підтримати
Здоров'я
Той день, коли Лев перестав чути світ
У Лева дитячий аутизм. Він потребує постійних занять і фахової підтримки, щоб розвиватись, укріплювати н…
Щоб мрія Міланки збулася
Підтримати
Здоров'я
Щоб мрія Міланки збулася
Кілька місяців тому звичне життя родини перекреслив важкий діагноз Мілани – цукровий діабет 1-го типу. З…
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Підтримати
Здоров'я
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Ще до свого народження Артем уже боровся за своє життя. Сьогодні Артему уже 15, і він мріє про щасливе і…
Показати всі