Єдиний шанс на життя!
Єдиний шанс на життя!
Завершений

Єдиний шанс на життя!

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.04.2019
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
30691,05 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30691,05 грн.

UPD: МОЗ України виділив кошти на лікування Ясміни в Італії, тому ми зупинили збір на сайті. Детальніша інформація у блозі проєкту та в рубриці "Документація". Дякуємо всім, хто підтримав дівчинку! Крихітці Ясміні ще немає і двох рочків, але вона вже третину свого життя провела у лікарнях. Вона вже пройшла безліч досліджень – пункції, біопсії, змінила п’ять медичних установ, перенесла декілька операцій та хіміотерапію. Зараз їй необхідна ще одна хіміотерапія та трансплантація кісткового мозку за кордоном, яка коштує 125 000 євро. З серпня 2018 року батьки відчайдушно борються за життя своєї донечки Ясочки.

Спочатку лікарі діагностували звичайну простуду, ангіну, цитомегаловірус і виписували лікуватись вдома, але дитині все гіршало. Потім мати виявила в Ясміни припухлість на щічці. Вони відразу звернулись до місцевого стоматолога. Той наказав терміново їхати до інституту стоматології та хірургії в Одесі. Вже там у Ясміни розрізали ясна та виявили пухлину, яку було взято на дослідження.

Протягом наступних двох неділь батьки виявили ущільнення на животі. УЗД показало, що це кіста, яку терміново потрібно видалити. Щоб позбутися новоутворення родина вирушила до Києва, де на Ясміну чекали нові аналізи, операція з видалення яєчника, виявлення ще декількох пухлин на яснах та хребті. Після низки досліджень діагностували рак крові – мелоїдну саркому. Це достатньо рідкісна хвороба серед дітей, але дуже важка, та належить до високої групи ризику. Допомогти може лише трансплантація кісткового мозку. Це – єдиний шанс на життя дівчинки. Через те, що у Ясміни не має братів та сестер, а батьки не сумісні з дитиною та не можуть бути донорами, потрібна операція за кордоном. Університетська клініка у Вероні (Італія) готова прийняти дитину на лікування. Родина отримала рахунок на суму 125 000 євро. Батьки вже звернулись по допомогу до МОЗу, та чекають на відповідь.

Але вони не можуть опустити руки, не можу просто сидіти і чекати коли їх дитина кожного дня зазнає таких страждань. Хоча в них і паніка і страх, але вони розуміють, що ніхто, окрім них, не боротиметься за їх донечку. І вони роблять усе можливе, усе що потрібно, щоб врятувати рідненьку Ясочку, та благають про допомогу небайдужих людей. Зупиніться на мить, простягніть їм руку допомогу, поділіться своєю добротою!

 

ПІБ: Устименко Ясміна Іллівна, 27.06.2017 р.

Місто: Татарбунари, Одеська обл.

Діагноз: екстрамедуллярна мієлосаркома гранулоцитарна з первинним ураженням яєчників, ясен із м'ягкотканиним утворенням у лівому міжхребцевому отворі Т8-Т9 хребців

ID: 4997
Підтримали
Благодійна допомога
19.04.2019 02:14
81,50 грн.
Яна :)
19.04.2019 00:52
20,37 грн.
Благодійна допомога
18.04.2019 23:26
101,96 грн.
Благодійна допомога
18.04.2019 16:35
51,01 грн.
Благодійна допомога
18.04.2019 13:15
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Лікарня у Донецькій області критично потребує медичного обладнання у вигляді резектоскопа. Заклад розрах…
Показати всі