Іллюша молиться за здорові ніжки: 2 етап зборів
Іллюша молиться за здорові ніжки: 2 етап зборів
Завершений

Іллюша молиться за здорові ніжки: 2 етап зборів

Розпочато: 21.10.2015
Вінницька область
Завершений
Всього зібрано
7890,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7890,00 грн.

Іллюша народився маленьким, і з перших днів життя його батьки за все боролися, все їм давалося важко. Але хлопчик дорослішав, і його характер гартувався. Іллюша почав говорити, він співає пісні і розповідає вірші, займається плаванням, дуже старається! Зараз він пішов у садок. Коли Іллюша бачить, як інші діти йдуть ніжками, він постійно говорить мамі, що теж так хоче. І обов'язково зможе, якщо ви допоможете продовжити возити Іллюшу на реабілітації.

"Ми ходимо за ручки і з ходунками – це непоганий результат, але в нього є бажання і мрія ходити самостійно. Іллюша хоче стрибати, бігати і веселиться з дітками на майданчику, але поки він цього зробити не може, так як у нього багато чого не виходить. У садку Іллюшу називають найбільш ввічливим хлопчиком, і не дивлячись на труднощі, які є в нашому житті – ми залишаємося оптимістами.

Іноді стає так важко фізично, морально і фінансово, що руки опускаються. Але одного разу сталася ситуація, після якої я, як мама, не дозволяю собі розкисати. Іллюша побачив, що я заплакана і так по-дорослому відреагував на мої емоції. Він запитав: "Мамо, ти що плачеш? Ти що не знаєш, що все буде добре?!" І тепер коли слабкість дає про себе знати, я згадую Іллюшині слова, і сили беруться звідкілясь, і настрій відразу ж підіймається. Ми дуже вдячні Богові, що у нас є такий синочок, тому що він багато чого нас навчив!

А тепер, коли він пішов у садок, у нього з'явилися друзі. І це так прекрасно, коли він приїжджає додому і розповідає, що ми грали з Ромою в м'яча, а з Лідою грали на піаніно. Для деяких людей це мало що значить, а для нас це неоціненні розповіді нашого сина про його дружбу з іншими дітками. Це означає, що він не приречений на життя в повній ізоляції.

Іллюша дуже змінюється, стає самостійним і відкритим. Він не боїться попросити про допомогу вихователя. Раніше Іллюша не любив малювати, а тепер потроху малює. Просто раніше у нього не виходило тримати олівець, і він говорив, що не хоче малювати. Хоча я знаю, що хотів, і дуже, і ось зараз вже малює. Тепер завдяки медикаментам та реабілітації тонус знизився, він розслабився і може робити багато чого нового, а головне те, що Іллюші все нове дуже подобається. І це значить, що все буде добре! Мій син дуже скоро буде ходити сам, і в школі у нього будуть тільки найкращі оцінки, і найвірніші друзі!"

Проте знайти кошти на постійні реабілітації стали значною проблемою, яку завжди важко вирішити. Лише з допомогою небайдужих маленький Іллюша зможе потішити своїми успіхами. Зараз його майбутнє – у Ваших руках! Шановні донори, допоможіть Іллюші і цього разу! 

 

ПІБ: Охріменко Ілля Євгенійович, 22.04.2010

Місто: Вінницька область

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, стійкі рухові порушення, затримка психомовного розвитку

ID: 1781
Підтримали
Олександр
26.10.2015 12:22
7630,00 грн.
P Svirsky
25.10.2015 22:52
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2015 15:01
10,00 грн.
Татьяна Гайдаренко
23.10.2015 21:35
30,00 грн.
Благодійна допомога
22.10.2015 22:13
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Хвороба краде моє дитинство
Підтримати
Здоров'я
Хвороба краде моє дитинство
Сергій – хлопчик із двійні, який народився другим, бо був перевʼязаний пуповиною. У малюка була киснева …
Шанс на безтурботне дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на безтурботне дитинство!
Під час пологів Олексій пережив обвиття пуповиною та кисневе голодування. Попереду непростий шлях віднов…
Показати всі