Інсулін для Олександри
Інсулін для Олександри
Завершений

Інсулін для Олександри

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.05.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
9736,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9736,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Перший навчальний рік – це, безсумнівно, радість для всіх дітей. Нові друзі, захоплюючі уроки і перші маленькі перемоги у вигляді гарних оцінок. Саме так запам'ятають свій перший клас більшість дітей. Але тільки не Саша Лапіна. Щаслива дівчинка, стоячи на своїй першій в житті лінійці, не могла і подумати, що вже в березні змінить шкільну парту на лікарняне ліжко. Інсулінозалежний діабет першого типу. Страшний діагноз став громом серед ясного неба, адже всі аналізи до цього були в нормі.

«Я досі пам'ятаю цей день. Це було 8 березня. Всі мої однокласники святкували і танцювали, а я змушена була лежати в лікарні. Мені було так прикро» - з сумом розповідає Саша. Через місяць криза минула і мама перевела дівчинку на спеціальну дієту, завдяки якій вдавалося контролювати цукор в крові протягом 6 місяців. Але необхідність уколів повернулася, і жити без інсуліну стало неможливим.

Хвороба позбавила дівчинку повноцінного дитячого життя. Саша не могла перебувати в школі довше 2-х перших уроків. Цукор раз у раз скакав, і через нездужання вона змушена була йти додому. Від індивідуального навчання сім'я Саші відмовилася, і решту занять вони проходили самостійно. Але це не завадило цілеспрямованій дівчинці стати відмінницею.

Хворобу вдалося взяти під контроль три роки тому, коли завдяки Уфонду і його читачам вдалося придбати інсулінову помпу для дівчинки. Життя Саші стало по-дитячому щасливим, адже тепер контролювати хворобу стало куди легше. «З появою помпи стало набагато простіше. Тепер хоч на мене ніхто не зиркає в шкільній їдальні як тоді, коли мені треба було зробити укол. І мені більше не доводиться відчувати себе ніяково»- пояснює Саша.

Помпа дозволила розширити коло допустимих продуктів. Особливо дівчинка зраділа фруктам і солодощам. Дуже любить цукерки «Бабусині казки» та шоколад. Тепер Саша не тільки ходить в школу на повний день і може повноцінно спілкуватися зі своїми друзями, а й відвідує уроки петриківського розпису та живопису. У класному самоврядуванні Саша отримала звання «міністра милосердя» – вона відповідальна за акції допомоги дітям, збір подарунків для солдатів АТО тощо.

Ця життєрадісна, славна і відкрита дитина може нескінченно розповідати про своє шкільне життя, друзів і події в ній. Лапушка. Так її ласкаво прозвали однокласники.

І звичайно ж, як і у кожної дитини, у Саші є свої мрії. Вона старанно вчить французьку і дуже хоче коли-небудь поїхати в Париж. Дівчинка навіть сплела браслетик з Ейфелевою вежею. І, як і кожна жінка, хоч і маленька, мріє про щасливу родину, заміський будинок, 2-х здорових діток і великий комод на горищі для улюблених книжок.

Тільки одна проблема може стати між дівчинкою і її мрією – закінчуються витратні матеріали до помпи, а без них прилад не працює.

Зарплата її мами, кандидата фізико-математичних наук, 4 500 грн, допомога на дитину становить 945 грн, і пенсія бабусі 750 грн на місяць не дають їм можливості самим назбирати на витратні матеріали. Всього потрібно 43 620 грн, і для родини Олександри це просто нечувана сума.

Шкільні перерви, дзвінкий сміх і щасливі очі мами. Чи закінчиться на цьому дитяча радість і надія на нормальне майбутнє? Вирішувати нам з вами. Кожен з нас може дописати цю історію. Історію з можливим щасливим кінцем.

 

ПІБ: Лапіна Олександра Євгеніївна, 07.10.2002 р.

Місто: Київ

Діагноз: цукровий діабет 1-го типу, тяжка форма захворювання

ID: 1493
Підтримали
Анонимное Пожертвование
25.05.2015 11:43
20,00 грн.
Александр Александр
24.05.2015 22:11
1000,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2015 18:01
40,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2015 17:13
10,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2015 12:23
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Мрія Олі – попрощатися з ДЦП
Підтримати
Здоров'я
Мрія Олі – попрощатися з ДЦП
Шевченко Олі 10 років, вона має діагноз "ДЦП, 5 рівень". Донечку мама виховує сама, тому дуже просить вс…
Створити особливе місце в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Створити особливе місце в лікарні!
Реконструкція та облаштування зони прийому важких пацієнтів – це проєкт, який має на меті створення функ…
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор, ЕКГ ап…
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером та шей…
Показати всі