Історія однієї дівчинки з великим серцем!
Історія однієї дівчинки з великим серцем!
Завершений

Історія однієї дівчинки з великим серцем!

Розпочато: 18.10.2019
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
17380,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17380,00 грн.

Наша Олечка – чудова, креативна, талановита, відповідальна дівчинка, яка завжди підтримає та приголубить у важку хвилинку (зі слів мами, у якої накочувались на очі сльози радості чи болю… знає лиш мама Олі). Оля здобуває освіту за індивідуальною формою навчання у 5-Б класі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. Шаргородського району Вінницької області. Дівчинка залюбки чекає своїх вчителів, які щодня ходять по 6 кілометрів до дівчинки додому. Вам не зрозуміти тієї радості очікування вчителів у тих сірих глибоких милих оченятах у невеличкому віконці. На своїх індивідуальних уроках Ольга – дуже старанна учениця, яка прикладає максимум зусиль, щоб дізнатися більше про навколишній світ через різні науки. 

На жаль, у дівчинки затримка мовного розвитку, наша Олюся спілкується своєю особливою мовою, яку майже всі розуміють, а також від народження у дівчинки порушення опорно-рухового апарату та порушення слуху. "Ольга багато подорожує не тому, що у неї хобі туриста, а так склалася її життєва стежина: від лікарні до лікарні, від реабілітаційного центру до центру інклюзивно-ресурсного, від табору до санаторію, і це ще не весь насичений маршрут", – розповідає мама Ніна. (Буває таке що з потяга не встигають приїхати, як потрібно їхати знову). В Олі багато друзів, які товаришують з нею від самого малечку та й допомагають соціалізуватися та адаптуватися до життя. Разом у таборі кішок та цуценят купають, ходять на морозиво, співають пісні, грають на вулиці з м'ячем – це все чудово, тому що це і є дитинство. Дитинство – багате на друзів, щире, безкорисне, з побитими колінцями, але разом із друзями…

Ольга – талановита дівчинка, вона активно бере участь у шкільних, районних, обласних конкурсах, спеціальних олімпіадах. Так, нещодавно її нагородили на XХVІІ обласному фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе", де Оля отримала цінні подарунки та нагороди за авторські роботи в номінації м'яка іграшка "Закоханні совенята". В Олічки дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна сім'я, де виховується 4 татусеві донечки. Батьки віддають все, що тільки можна, для свого янгола, лиш допомогти та надати кращі реабілітаційні послуги та мати можливість поспілкуватись зі спеціалістами вузького профілю, які зможуть допомогти, але ми добре всі знаємо, що сьогодні спеціальні послуги несуть за собою великі суми коштів, які не можуть осилити рідні Олі.

Наразі Олі необхідно пройти 2 курси лікування в клініці "Інститут проблем болю" м. Київ. Родина звернулася за допомогою! Сім’я справді може кожного дня отримувати нагороди "За витримку", "За терпеливість", "За мужність". Це родина з великої літери, якою потрібно пишатись та підтримати. Давайте допоможемо Олечці стати здоровою дівчинкою!

 

ПІБ: Куцолабська Ольга Анатоліївна, 25.01.2008 р.

Місто: с. Клекотина, Вінницька обл.

Діагноз: ДЦП, атонічно-астатична форма, ОНР-1 рівня, вроджена аномалія тропізму L-3 S-5 сегментів хребта

ID: 5542
Підтримали
ViaRia.com.ua - Віртуальна Реальність Україна
01.11.2019 02:47
7334,22 грн.
Благодійна допомога
01.11.2019 00:16
10,00 грн.
Благодійна допомога
31.10.2019 23:04
509,81 грн.
Благодійна допомога
31.10.2019 21:49
50,92 грн.
Благодійна допомога
31.10.2019 21:31
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Маленькому Богдану знову потрібна допомога в проходженні реабілітації. Лікарі рекомендують хлопчикові пр…
Поставити малечу на ніжки
Підтримати
Здоров'я
Поставити малечу на ніжки
Мета проєкту – зібрати кошти на дві сучасні системи вертикалізації для центру катамнестичного спостереже…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Показати всі