Врятуйте сердечко
Врятуйте сердечко
Активний

Врятуйте сердечко

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.02.2021
Активний
Зібрано
6075024,10 грн.
Зібрано у відсотках
15%
Підтримали
5408

Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різних  куточків України.

Жити, щодня знаючи, що серце твоєї дитини може зупинитися будь-якої миті. Що тиск може піднятись так високо, а швидка допомога вже не встигне врятувати. Бачити, як твоя дитина не може гратися з однолітками і втомлюється тільки-но прокинувшись зранку. Іноді це не просто слова, а реальність тисяч українських родин. 

Щорічно в Україні народжується близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, які потребують допомоги. Серед цих дітей понад півтисячі можна врятувати навіть без розрізу грудної клітини! Для цього необхідно провести ендоваскулярні операції по встановленню серцевих імплантів! 

Встановлення оклюдера (серцевого імплантату) - це інноваційний метод, який, на відміну від відкритої операції на серці, не потребує розрізання грудної клітини, аби проводити операційне втручання, а потім довгої реабілітації. Дитині не зупиняють серце, виключена можлива гіпоксія та втрата роботи частинок головного мозку. Це абсолютно безпечні й сучасні операції, які кардіохірурги інституту Амосова з 2013 року роблять іноді по 11 на день. Операція зі встановлення імпланту триває всього декілька годин, а вже за два дні дитина повертається додому до звичного життя. Роблять її лікарі безкоштовно, але без наявності медичного устаткування (імплантів) вони безсилі.

Державне фінансування на закупівлю імплантатів та підтримку дітей з вродженими вадами серця наразі відсутнє.  Закупівля серцевих імплантів, де сума за один іноді сягає 120 000 гривень, для простої української родини є непідйомною та катастрофічно великою сумою. 

Саме тому платформа dobro.ua у партнерстві з благодійним фондом "Серця майбутнього" створила національну програму - проект «Врятуйте сердечко», який має на меті об'єднати навколо проблеми та надати  підтримку дітям з вродженими вадами серця завдяки небайдужим людям та компаніям. Проект існує майже 3 роки, зібрав більше 18 млн гривень на закупівлю серцевих імплантів та врятував 208 дітей. І наша місія продовжується!

З 2013 року благодійники на платформі dobro.ua підтримують проєкти допомоги дітям з вадами серця. За ці роки наш Оператор Допомоги - БФ «Серця Майбутнього» придбав більше 800 серцевих імплантів.  800 серцевих імплантів – це не просто цифра. Це 800 шансів на життя, на радість батьків, на мрії, які можуть здійснитися. Це 800 разів, коли ми разом подарували  надію тим, кому це так потрібно.

Тож підтримайте цей благодійний проект і кожна гривня з нього допомагає рятувати дітей, які живуть з вродженими вадами серця та потребують встановлення серцевих імплантів. Разом ми здатні подарувати  надію тим, кому це так дуже потрібно.

У 2021/2022 році за кошти, зібрані на цьому проєкті, врятовані сердечка 26 дітей. З даними діток, фотозвітами ви можете ознайомитись в розділі Новини та Документація.

Також у грудні 2021 року, завдяки внеску від гумористичного проєкту «Дизель шоу» були прооперовані ці 11 діток.

Також завдяки внеску з проєкту «Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Осінь» врятовані сердечка Колеснікової Варвари та Васильєвої Анжеліки, 2020 р.н. Операція пройшла 29.12. 2021р.

У 2023 році  за кошти, зібрані на цьому проєкті, врятовані сердечка 15 дітей. З даними діток, фотозвітами ви можете ознайомитись в розділі Новини та Звіти та документи. 

У 2024 році, станом на 29.03. за кошти, зібрані на цьому проєкті, врятовані сердечка 21 дитини. З даними діток, фотозвітами ви можете ознайомитись в розділі Новини та Звіти та документи. 

 

ID: 6845

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
19.04.2024 18:42
300,00 грн.
Алексей Стукало
18.04.2024 19:12
30,55 грн.
Благодійна допомога
16.04.2024 23:25
500,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2024 20:12
100,00 грн.
В'ячеслав Дуденко
16.04.2024 14:44
100,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Право на вільний рух
Підтримати
Здоров'я
Право на вільний рух
Від самого народження Марійка виборює своє право на вільний рух. Регулярні курси реабілітації покращують…
Щасливе дитинство для мужнього Матвія
Підтримати
Здоров'я
Щасливе дитинство для мужнього Матвія
Маленький Матвій після народження потрапив до реанімації під апарат ШВЛ. Хлопчика оглянув хірург, після …
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Дмитрик чекає на допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Дмитрик чекає на допомогу!
Дитячий церебральний параліч Дімі встановили на третьому місяці життя. Відтоді почалося тривале відновле…
Показати всі